منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مایحتاج کادر درمان

تجهیزات مایحتاج کادر درمان


برخی از کالاهای درمان و پزشکی به صورت تخصصی توسط کادر درمان شامل پزشکان، پرستاران، نیروهای اورژانس، هلال احمر و غیره مورد استفاده قرار میگیرند. گروه راحیل تلاش می نماید با شناخت نیاز و حرفه شما همکار عزیز، کالا و ابزار پزشکی مد نظرتان را بی واسطه و بطور مستقیم در اختیارتان قرار دهد. 

برس اسکراب آغشته به بتادین 7.5 بکر - بسته بندی ۱۳۵عددیشستن و ضدعفونی کردن دستها در محیط های درمانیبه طور کلی در هنگام انجام عملیات درمانی و بهداشتی دست ها باید مورد شست و شو و تمییزگی قرار دارند. ۵ موقعیت بسیار مهم در هر عمل بهداشتی وجود دارد که نیازمند مراقبت دستان است که عبارتند از:..
825,000 تومان
لباس بیمار ۳ تیکه بکر - بسته تکیالبسه بیمارستانیامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار..
25,000 تومان
کلاه بیمار ۳۷ درجه بکر - بسته ۵۰ عددیالبسه بیمارستانیامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و ی..
70,000 تومان
کاور آستین نایلکسی یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر - بسته بندی ۲۰ عددییکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرف می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت می باشد. این لباسها در فر..
36,000 تومان
کلاه اتاق عمل جراح بکر بسته ۵۰ عددی برنگ آبی کاربنیکلاه های پشت بند دار یک بارمصرف برای مکانهای درمانی و غیر درمانی کاربردی می باشد. این کلاه که بنام کلاه جراح ساخت شرکت بکر می باشد ساخته شده از پارچه اسپان باند ۲۵ گرم است. این کلاه ها غیر استریل هستند. این کلاه قابلیت شستشو شدن را ندارد چرا که ..
85,000 تومان
برس اسکراب  استریل
 با بسته بندی مدیکال برس اسکراب استریل برای شستشو جراح یا پرستار و یا تکنسین های اتاق عمل قبل از عمل  بکار می رود. این برس از مواد مخصوص ساخته شده است که در مقابل مواد شوینده بسیار مقاوم است. خاصیت مواد آن بگونه ای است که بسیار نرم و قابل انعطاف است و این امر سبب راحتی کار با ..
1,050,000 تومان
کلاه اتاق عمل جراح بکر بسته ۱۰۰ عددی برنگ آبی کاربنیکلاه های پشت بند دار یک بارمصرف برای مکانهای درمانی و غیر درمانی کاربردی می باشد. این کلاه که بنام کلاه جراح ساخت شرکت بکر می باشد ساخته شده از پارچه اسپان باند ۲۵ گرم است. این کلاه ها غیر استریل هستند. این کلاه قابلیت شستشو شدن را ندارد چرا که..
170,000 تومان
گارو خونگیری فیکس وین PIP گارو خونگیری فیکس وین PIP
پیش سفارش
گارو خونگیری فیکس وین PIP با توجه به راهنمای عکس، رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. گارو یا رگبند Tourniquet نام وسیله است که تیم درمان برای برقراری مسر وریدی بدور دست یا پای بیمار به جهت یافتن رگ مناسب می بندند تا مانع از عبور جریان خون شوند. در بعضی مواقع در صورت مستحکم بودن می توان از رگ..
45,158 تومان
گارو خونگیری اطفال PIP - بسته بندی ۲ عددی
پیش سفارش
گارو خونگیری اطفال PIP - بسته بندی ۲ عددیگارو یا رگبند Tourniquet نام وسیله است که تیم درمان برای برقراری مسر وریدی بدور دست یا پای بیمار به جهت یافتن رگ مناسب می بندند تا مانع از عبور جریان خون شوند. در بعضی مواقع در صورت مستحکم بودن می توان از رگ بند برای بستن مسیر شریان و جلوگیری از خونریزی ن..
73,382 تومان
گارو خونگیری اطفال PIP گارو خونگیری اطفال PIP
پیش سفارش
گارو خونگیری اطفال PIP گارو یا رگبند Tourniquet نام وسیله است که تیم درمان برای برقراری مسر وریدی بدور دست یا پای بیمار به جهت یافتن رگ مناسب می بندند تا مانع از عبور جریان خون شوند. در بعضی مواقع در صورت مستحکم بودن می توان از رگ بند برای بستن مسیر شریان و جلوگیری از خونریزی نیز استفاده کرد به ..
38,102 تومان
آستین محافظ یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر - یک جفت (ساق دست) کارتن ۵۰ عددییکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرق می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیتمی باشد. این لباسها..
37,000 تومان
گارو خونگیری بزرگسال PIP گارو خونگیری بزرگسال PIP
پیش سفارش
گارو خونگیری بزرگسال PIP گارو یا رگبند Tourniquet نام وسیله است که تیم درمان برای برقراری مسر وریدی بدور دست یا پای بیمار به جهت یافتن رگ مناسب می بندند تا مانع از عبور جریان خون شوند. در بعضی مواقع در صورت مستحکم بودن می توان از رگ بند برای بستن مسیر شریان و جلوگیری از خونریزی نیز استفاده کرد ب..
60,446 تومان
نمايش 1 تا 12 از 124 (11 صفحه)