منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ماسک

ماسک کودک برای کودکان ۵ لایه ۲ لایه فیلتر دار ۵ الی ۱۵ سالماسک کودک شرکت بکر بصورت بسته بندی های بهداشتی و تکی قابل عرضه می باشد. یکی از دغدغه های پدر و مادران در دوران کرونا و بیماری های همه گیر فصلی مراقبت و محافظت ازسلامتی کودکان می باشد. ماسک کودک بکر محصولی منحصر بفرد مناسب کودکان ۵ الی ۱۵..
7,900 تومان
ماسک خود تنظیم غیر استریل بکر بسته بندی تکیماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خار..
8,200 تومان
ماسک خود تنظیم استریل بکر بسته بندی تکی ماسک خود تنظیم استریل بکر بسته بندی تکی
ناموجود
ماسک خود تنظیم استریل بکر بسته بندی تکی ماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خارج و ..
10,000 تومان
برند: متفرقه
ماسک سه لایه جراحی۵۰ تایی SIMAماسک سه لایه جراحی ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد و تنها در قسمت لوپ گوش دارای چسب می باشد این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود جنس آن از لاتکس نیست و..
138,000 تومان
ماسک سه لایه جراحی ۵۰ تایی ماسک سه لایه جراحی ۵۰ تایی
پیش سفارش
برند: متفرقه
ماسک سه لایه جراحی۵۰ تایی ماسک سه لایه جراحی ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه شده است. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت باعث حساسیت و فشار بر گوش و صورت نمیشود. پار..
148,000 تومان
ماسک قابل شست و شو طب و صنعت ماسک پارچه ای طب و صنعت برای محافظت از ورود آلاینده های محیط بداخل مجاری تنفسی و حمایت از دهان و بینی در مقابل آلایندگی ها می باشد. کناره ی آن دور دوز شده و محکم دوخته شده است. جنس این ماسک قابل شست و شو میباشد. این محصول در دو سایز S و L طراحی و تولید شده است. سایز ..
14,500 تومان
ماسک سه لایه جراحی  ۳۰ عددی BZM ماسک سه لایه جراحی  ۳۰ عددی BZM
پیش سفارش
ماسک سه لایه جراحی  ۳۰ عددی BZMاین ماسک از نظر کیفیت با ماسک جراحی سه لایه BEST  و همچنیناین ماسک از نظر کیفیت با ماسک جراحی سه لایه نوروزی    یکی می باشد  ماسک سه لایه جراحی BZM ساخت ایران با بهترین مواد موجود در بازار و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه ش..
85,000 تومان
ماسک سه لایه جراحی نوروزی ۵۰ تایی ماسک سه لایه جراحی نوروزی ۵۰ تایی
پیش سفارش
ماسک سه لایه جراحی نوروزی ۵۰ تاییاین ماسک از نظر کیفیت و تعداد با ماسک جراحی سه لایه BEST   و همچنیناین ماسک از نظر کیفیت با ماسک جراحی سه لایه BZM  یکی می باشد ماسک سه لایه جراحی نوروزی ساخت ایران با بهترین مواد موجود در بازار و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات م..
122,000 تومان
ماسک یک لایه ۵ عددی اسپان باند با بند کشیماسک یک لایه  با پارچه ۴۰ گرم اسپان باند سفید تهیه شده اسن و همچنین در بسته بندی ۵ عددی پلاستیکی عرضه می شود. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود که جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت باعث حساسیت و فشار بر گ..
11,000 تومان
ماسک اکسیژن یک بار مصرف ۳۷ در جه بکرماسک اکسیژن شفاف بزرگسالان برای اکسیژن رسانی افراد نیازمند به تهویه موثر هوایی می باشد. این ماسک برای افزایش سرعت واکنش دارای چاک آسان باز شو و بسته بندی مناسب می باشد. جنس ماسک های اکسیژن از موادی است که برای سلامتی  بدن خطری ایجاد نمی کند و از مواد مدیکال گر..
1,079,000 تومان
ماسکش یک بسته ۱۰۰ تایی دستکش و ۱۰ عدد ماسک فیلتر دارماسک سه لایه جراحی با بهترین مواد موجود در بازار و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه شده است. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت ب..
156,000 تومان
ماسک سه لایه جراحی ۵۰ تایی ماسک سه لایه جراحی ۵۰ تایی
پیش سفارش
ماسک سه لایه جراحی ۵۰ تاییماسک سه لایه جراحی با بهترین مواد موجود در بازار و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه شده است. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت باعث حساسیت و فشار بر گوش و..
99,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)