منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

یک بار مصرف

دستمال و زیر انداز٬ دستکش٬ ماسک

کیسه زباله (پلاستیک زباله) بیمارستانی ۳۷ درجه بکر ۹۰×۷۰ ۲۰ کیلوگرمیکیسه زباله های بکر به رنگ زرد و برای زباله های عفونی می باشد.زباله های عفونی بیمارستانی که می تواند شامل پسماندها و محیط های کشت آزمایشگاه، کیسه خون، چسب ها، وسایل آلوده به خون و ترشحات بیمار،لوله ساکشن و لوله های ادرار( سون..
475,000 تومان
کیسه زباله (پلاستیک زباله) بیمارستانی ۳۷ درجه بکر ۹۰×۷۰ ۵ کیلوگرمیکیسه زباله های بکر به رنگ زرد و برای زباله های عفونی می باشد.زباله های عفونی بیمارستانی که می تواند شامل پسماندها و محیط های کشت آزمایشگاه، کیسه خون، چسب ها، وسایل آلوده به خون و ترشحات بیمار،لوله ساکشن و لوله های ادرار( سوند..
121,000 تومان
کیسه زباله (پلاستیک زباله) بیمارستانی ۳۷ درجه بکر ۹۰×۷۰ ۲ کیلوگرمیکیسه زباله های بکر به رنگ زرد و برای زباله های عفونی می باشد.زباله های عفونی بیمارستانی که می تواند شامل پسماندها و محیط های کشت آزمایشگاه، کیسه خون، چسب ها، وسایل آلوده به خون و ترشحات بیمار،لوله ساکشن و لوله های ادرار( سوند..
52,000 تومان
کیسه زباله (پلاستیک زباله) بیمارستانی ۳۷ درجه بکر ۹۰×۱۲۰ ۲۰ کیلوگرمیکیسه زباله های بکر به رنگ زرد و برای زباله های عفونی می باشد.زباله های عفونی بیمارستانی که می تواند شامل پسماندها و محیط های کشت آزمایشگاه، کیسه خون، چسب ها، وسایل آلوده به خون و ترشحات بیمار،لوله ساکشن و لوله های ادرار( سو..
475,000 تومان
کیسه زباله (پلاستیک زباله) بیمارستانی ۳۷ درجه بکر ۹۰×۱۲۰ ۵ کیلوگرمیکیسه زباله های بکر به رنگ زرد و برای زباله های عفونی می باشد.زباله های عفونی بیمارستانی که می تواند شامل پسماندها و محیط های کشت آزمایشگاه، کیسه خون، چسب ها، وسایل آلوده به خون و ترشحات بیمار،لوله ساکشن و لوله های ادرار( سون..
121,000 تومان
کلاه آکاردئونی ۳۷ درجه بکر ۲۰۰۰ عددیکلاه آکاردئونی بسیار سبک و مقاوم برنگ سفید و در بسته های ۱۰۰ عددی می باشد. این کلاه در مکان هایی مانند بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مرکز دیگر کاربرد دارد. این کلاه به صورت جمع شده و آکاردیونی می باشد که به همین علت حجم کمتری میگیرد. این کلاه ها ضد آب و ضد تعری..
1,098,000 تومان
کلاه اتاق عمل جراح بکر بسته ۱۰۰ عددی برنگ آبی کاربنیکلاه های پشت بند دار یک بارمصرف برای مکانهای درمانی و غیر درمانی کاربردی می باشد. این کلاه که بنام کلاه جراح ساخت شرکت بکر می باشد ساخته شده از پارچه اسپان باند ۲۵ گرم است. این کلاه ها غیر استریل هستند. این کلاه قابلیت شستشو شدن را ندارد چرا که..
117,000 تومان
کاور کفش بیمارستانی یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر -بسته صد عددی – ۵۰ جفتاین محصول با توجه به زمان تولید برنگ آبی یا سفید عرضه می شود و انتخابی نیستدر مراکز درمانی و صنعتی همیشه ورود گرد و غبار و آلودگی های بیرون با توجه به ایزوله بودن این محیط ها از دغدغه ها می باشد. علی الخصوص که کفش ها به علت آل..
280,000 تومان
کاور کفش بیمارستانی یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر ۱۰۰۰در مراکز درمانی و صنعتی همیشه ورود گرد و غبار و آلودگی های بیرون با توجه به ایزوله بودن این محیط ها از دغدغه ها می باشد. علی الخصوص که کفش ها به علت آلودگی و وجود عفونت های محیط خارجی محیط ایزوله را تهدید می کنند. این کاور کاملا بهداشتی و تمیز است ..
600,000 تومان
روتختی یک بار مصرف نایلونی کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته بندی ۱۰ عددیروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدار، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از مواد مدیکال گرید و از جنس پی وی سی تولید شده است. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع مواد بکار رفته در آن مرغوب است. رنگ آن در اغلب موارد سبز ( اما بسته به زمان ..
72,000 تومان
روبالشی بهداشتی یک بار مصرف بکر سایز ۵۰×۷۰ سانتی متر بسته بندی ۱۰۰ عددیروبالشی بهداشتی یک بار مصرف ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روبالشی ۵۰ در ۷۰ سانتی متر است. نوع پارچه آن بسیار لطیف و ..
264,000 تومان
اپلیکاتور پماد بکر ۱۲۰۰ عدد در کارتنگاهی لازم است تا برخی از داروها و پمادها به صورت انتقالی در واژن یا مقعد فرد بیمار وارد شود. بدین منظور لازم است تا فرد بیمار از ابزار کمکی استفاده نماید. اپلیکاتورها یکی از این ابزارها هستند. پماد یا دارو را میتوان در داخل لوله اپلیکاتور قرار داد و سپس با است..
1,080,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 389 (33 صفحه)