منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت از بیمار

برند: متفرقه
سطل پزشکی استیلسطل پزشکی از جنس استیل دارای کاربردهای فرآوانی در مراکز درمانی می باشد. از جمله جداسازی مواد عفونی از مواد غیرعفونی در پروسیجرهای درمان گرفتع تا غوطه ور کردن ابزار پزشکی در محلول ضدعفونی کننده می باشدو با توجه به جنس بکار رفته در آن مقاومت بالایی در برابر خورندگی و گرما دارد. این ..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لگن گرد پزشکی استیلبرای قرار دادن وسایل و ابزار پزشکی در مایع ضدعفونی کننده لگن گرد از جنس استیل استفاده می شود. این لگن با توجه به جنس استیل مقاوم در برابر خورندگی مواد ضدعفونی و گرما می باشد. کاربرد وسیعی در تمامی مراکز درمانی از کلینیک های کوچک، دندانپزشکی، آزمایشگاه، بیمارستان و … دارد. این ..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لگن یا بدپن بیمار استیللگن یا بد پن استیل ( Bed pan ) بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن از استیل است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. شما حتی می توانید با توجه به استیل بودن آن را ضدعفونی و شستشو دهید. استفاده از لگن استیل بیمار برای افرادی که دوره نقاه..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لگن یا بدپن ارتوپدی استیللگن یا بد پن استیل ( Bed pan ) بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن از استیل است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. شما حتی می توانید با توجه به استیل بودن آن را ضدعفونی و شستشو دهید. استفاده از لگن استیل بیمار برای افرادی که دوره نق..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
اسپری اکسیژن بهاران Baharanاسپری اکسیژن بهاران با نام Baharan جزیی از ابزار کمک های امدادی می باشد. اسپری اکسیژن بهاران دارای اکسیژنی با خلوص ۹۹.۵ درصد می باشد. اسپری اکسیژن بهمراه ماسک قابل حمل آن بسیار سبک می باشد. شما در هر بار استفاده براحتی می توانید از ماسک سبک و قابل اتصال آن استفاده کنید..
33,000 تومان
برند: متفرقه
کپسول اکسیژن ۵۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار ..
3,400,000 تومان
همیار بهداشتی توانهمیار بهداشتی سالمندان یا صندلی آسان نشین برای ایجاد توان مضاعف در برخواستن و آرامش در شرایط نشستن. فرد سالمند برای کاهش فشار بر زانوها و همچنین درستی در قرار گیری صحیح لگن و پا در راستای بدن می بایست بر روی توالت فرنگی اجابت مزاج انجام دهد. اما به علت سخت بودن در برخواستن و نش..
1,550,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
لیوان مدرج دارو یا کاپ دارویی سوپاکاپ دارویی سوپا برای استفاده در مراکز درمانی و منزل برای بیمار می باشد. این کاپ برای داروهایی که بصورت مایع می باشند و حجم دریافتی شربت برای بیمار مهم است مدرج شده است. برای رعایت اصول بهداشت و به حداقل رساندن دخالت دست در رساندن دارو به بیمار، نظم  و انظبات در ..
تماس بگیرید
لگن بیمار مدل خاک اندازی مدل بدون درب ۳۷ درجه بکرلگن بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن پی وی سی است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. لگن بیمار ساخته شده از پلی اتیلن ضد حساسیت و برای استفاده دایم و تماس مستقیم سطح پوست بدون ایجاد حساسیت می باشد. استفاده..
477,000 تومان
لگن بهداشتی بیمار درب دار ۳۷ درجه بکرلگن بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن پی وی سی است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. لگن بیمار ساخته شده از پلی اتیلن ضد حساسیت و برای استفاده دایم و تماس مستقیم سطح پوست بدون ایجاد حساسیت می باشد. استفاده از لگن بیما..
615,000 تومان
طوق توالت فرنگی کودک ۳۷ درجه بکراین محصول در واقع وسیله ای است که روی توالت فرنگی قرار میگیرد و توالت فرنگی بزرگسال را تبدیل به توالت فرنگی مناسب برای کودکان میکند. طوق را میتوان به راحتی روی سطح توالت فرنگی قرار داد و کودک بدون ناراحتی و نگرانی میتواند روی آن بنشیند. ابعاد این طوق مناسب کودکان ..
500,000 تومان
کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری فولادی کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری فولادی
فروش ویژه -7 %
برند: متفرقه
کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار ..
1,840,000 تومان 1,970,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)