منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت در منزل

تجهیزات مراقبت در منزل و مصارف عمومی


بسیاری از بیماران با وجود مرخص شدن از مراکز درمانی و بیمارستانی پس از طی مراحل درمان خود، اما همچنان نیازمند ادامه درمان و مراقبت های پس از آن می باشند. همچنین بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به شلوغی و تعدد بیمار، از نگهداری طولانی مدت بیماران ممانعت میکنند و پس از بهبود اولیه، وی را مرخص نموده و ادامه مراقبت و درمان را به منزل بیمار واگذار میکنند. 


مراقبت از بیمار در منزل به چند دسته طبقه بندی می شوند:


  • بیماران بستری که در اثر بیماری نیازمند اعمال مراقبت های مشابه بیمارستان در منازل خود می باشند 

  • بیماران سرپایی که نیازمند مراقبت های چون تزریق، تعویض پانسمان و غیره می باشند 

  • سالمندان و افرادی که نیازمند مراقبت های کنترلی مانند کنترل فشار، کنترل قند و سایر علائم به صورت دائم و مستمر می باشند

در دهه های اخیر با توجه به رشد چشمگیر اقدام بیماران برای ادامه درمان و مراقبت در منزل، تجهیزات و ابزارآلات پزشکی نیز با توجه به رفع این نیاز طراحی و تولید شده اند. این ابزارآلات با امکان نصب و راه اندازی در محل فرد بیمار، می تواند شرایط یک بیماستان مجهز را در منزل وی ایجاد نماید. مراقبت از بیماران در منزل به دو صورت انجام می پذیرد: یک با حضور پرستار و متخصص، دو توسط خود شخص و یا همراه وی. تجهیزات و ابزارآلات پزشکی مناسب برای مراقبت از منزل نیز با توجه به نیاز جامعه به دو صورت وجود دارند:


  • تجهیزات حرفه ای مراقبت از بیمار در منزل که توسط متخصصین این علم مورد استفاده قرار میگیرند شامل پرستاران و پزشکان

  • تجهیزات عمومی که قابلیت استفاده برای عموم افراد را دارند مانند فشار سنج ها، تست قند و غیره

برند: متفرقه
سطل پزشکی استیلسطل پزشکی از جنس استیل دارای کاربردهای فرآوانی در مراکز درمانی می باشد. از جمله جداسازی مواد عفونی از مواد غیرعفونی در پروسیجرهای درمان گرفتع تا غوطه ور کردن ابزار پزشکی در محلول ضدعفونی کننده می باشدو با توجه به جنس بکار رفته در آن مقاومت بالایی در برابر خورندگی و گرما دارد. این ..
399,000 تومان
برند: متفرقه
لگن گرد پزشکی استیلبرای قرار دادن وسایل و ابزار پزشکی در مایع ضدعفونی کننده لگن گرد از جنس استیل استفاده می شود. این لگن با توجه به جنس استیل مقاوم در برابر خورندگی مواد ضدعفونی و گرما می باشد. کاربرد وسیعی در تمامی مراکز درمانی از کلینیک های کوچک، دندانپزشکی، آزمایشگاه، بیمارستان و … دارد. این ..
245,000 تومان
برند: متفرقه
لگن یا بدپن بیمار استیللگن یا بد پن استیل ( Bed pan ) بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن از استیل است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. شما حتی می توانید با توجه به استیل بودن آن را ضدعفونی و شستشو دهید. استفاده از لگن استیل بیمار برای افرادی که دوره نقاه..
200,000 تومان
برند: متفرقه
لگن یا بدپن ارتوپدی استیللگن یا بد پن استیل ( Bed pan ) بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن از استیل است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. شما حتی می توانید با توجه به استیل بودن آن را ضدعفونی و شستشو دهید. استفاده از لگن استیل بیمار برای افرادی که دوره نق..
198,000 تومان
ترازو دیجیتال هایتک HI-TEC مدل HI-BS90AHi-Tec HI-BS90A Digital Scaleاندازه گیری وزن به طور مرتب میتواند به حفظ و توجه به سلامت فرد کمک بسیاری کند. افزایش ناگهانی وزن و یا کاهش ناگهانی آن میتواند از علايم بروز بسیاری از بیماریهای بسیار جدی باشند. به این منظور بهتر است هر خانوار حداقل یک وسیله..
1,322,000 تومان
کشش گردن بادی طب و صنعتدیسک گردندیسک مهره مابین دو مهره میباشد که به شکل بالتک یا صفحه ای میباشد که فشار های وارده بر ستون مهره ها را جذب میکند و خنثی میکند. دیسک مهره ها به علت داشتن خصوصیت تغییر شکل در هنگام دریافت فشار ، شدت ضربات را کاهش میدهند. از وظایف مهم دیسک های بین مهره ها آسان ک..
278,000 تومان
فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53فشار خون فشار خون یکی از علائم حیاتی بدن میباشد که به مقدار فشاری که توسط خون در جریان به دیواه های رگ وارد میکند را می گویند. جریان فشارخون در قسمت شاهرگ ها بیشتر از رگ ها میباشد. در اصل فشار خون در بخش های مختلف سیستم گردش خون متفاوت میباشد که بهرین راه اندازه گیر..
750,000 تومان
فشارسنج بیورر مدل BM40فشار خونفشار خون یکی از علائم حیاتی بدن میباشد که به مقدار فشاری که توسط خون در جریان به دیواه های رگ وارد میکند را می گویند. جریان فشارخون در قسمت شاهرگ ها بیشتر از رگ ها میباشد. در اصل فشار خون در بخش های مختلف سیستم گردش خون متفاوت میباشد که بهرین راه اندازه گیری فش..
975,000 تومان
کرم یوسکین A هفتاد گرمی ساخت کشور ژاپنکرم یوسکین A باعث ترمیم ترک های عمیق پوستی و درمان پوست خشک در قسمت های مختلف بدن نظیر دست ها ، آرنج ها، زانو و پاشنه پا می گردد. این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. کرم یوسکین آ برای ۵۰ سال یکی از پر فروش ترین کرم های دنیا می ..
39,900 تومان
کرم یوسکین A صد و بیست گرمی ساخت کشور ژاپنکرم یوسکین A باعث ترمیم ترک های عمیق پوستی و درمان پوست خشک در قسمت های مختلف بدن نظیر دست ها ، آرنج ها، زانو و پاشنه پا می گردد. این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. کرم یوسکین آ برای ۵۰ سال یکی از پر فروش ترین کرم های دنیا..
73,000 تومان
برند: متفرقه
اسپری اکسیژن بهاران Baharanاسپری اکسیژن بهاران با نام Baharan جزیی از ابزار کمک های امدادی می باشد. اسپری اکسیژن بهاران دارای اکسیژنی با خلوص ۹۹.۵ درصد می باشد. اسپری اکسیژن بهمراه ماسک قابل حمل آن بسیار سبک می باشد. شما در هر بار استفاده براحتی می توانید از ماسک سبک و قابل اتصال آن استفاده کنید..
28,400 تومان
پالس اکسی زیکلاس مد CMS50 D1 پالس اکسی زیکلاس مد CMS50 D1
ناموجود
پالس اکسی زیکلاس مد مدل CMS50 D1پالس اکسی (‌ Zyklasmed ) زیکلاس مد CMS50 D1 برای اندازه گیری میزان غلظت اکسیژن اشباح خونی و تعداد ضربان قلب می باشد. این محصول ساخت کشور چین می باشد. کیفیت این مدل از پالس اکسی متری دارای بصورت حرفه ای و در حد بسیار بالا و همتراز مارک های اصیل می باشند. پالس اکسی ..
869,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 264 (22 صفحه)