منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیز کلینیک

برند: متفرقه
لوله ادرار بانوان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار بانوان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. با توجه طراحی ارگونومی سا..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لوله ادرار خوابیده آقایان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار آقایان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. لوله ادرار در برا..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لوله ادرار ایستاده آقایان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار آقایان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. لوله ادرار در برا..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
مژر استیل ۲ لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای م..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
مژر استیل نیم لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
مژر استیل ۱ لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای م..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
جا چیتل یا آبسلانگ بزرگ استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحتی..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
جا چیتل یا آبسلانگ متوسط استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحت..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
جا چیتل یا آبسلانگ کوچک استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحتی..
تماس بگیرید
برند: متفرقه
لارنگسکوپ فایبر اپتیک با سه تیغهلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان فایبر اپتیک  با سه تیغه خم ساخت کشور هند می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه ها دارای لامپ فایبر اپتیک مخصوص وبا کیفیت می باشد که با زاویه ای مناسب نور را بر م..
1,560,000 تومان
برند: متفرقه
لارنگسکوپ با سه تیغهلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان با سه تیغه خم ساخت کشور هند می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه های دارای لامپ های دیر سوز مخصوص و قابل تعویض می باشد که از سایت مدی لایف می توانید لامپ های یک آن را خریدا..
530,000 تومان
آمبوبگ اطفال فورچون FORTUNE سیلیکونیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس سیلیکونی ساخت شرکت فورچون می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. در نوع سیلیکونی آمبوبگ قابلیت اتوکلاو و استریل سازی مجدد را دارد، همچنین در نوع سیلیکونی برگشت پذیری آمبو بعد از فشار دس..
382,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)