منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیزات تنفسی

برند: متفرقه
لارنگسکوپ فایبر اپتیک با سه تیغهلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان فایبر اپتیک  با سه تیغه خم ساخت کشور هند می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه ها دارای لامپ فایبر اپتیک مخصوص وبا کیفیت می باشد که با زاویه ای مناسب نور را بر م..
1,560,000 تومان
برند: متفرقه
لارنگسکوپ با سه تیغهلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان با سه تیغه خم ساخت کشور هند می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه های دارای لامپ های دیر سوز مخصوص و قابل تعویض می باشد که از سایت مدی لایف می توانید لامپ های یک آن را خریدا..
490,000 تومان
آمبوبگ اطفال فورچون FORTUNE سیلیکونیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس سیلیکونی ساخت شرکت فورچون می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. در نوع سیلیکونی آمبوبگ قابلیت اتوکلاو و استریل سازی مجدد را دارد، همچنین در نوع سیلیکونی برگشت پذیری آمبو بعد از فشار دس..
382,000 تومان
آمبوبگ کودک فورچون FORTUNE سیلیکونیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس سیلیکونی ساخت شرکت فورچون می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. در نوع سیلیکونی آمبوبگ قابلیت اتوکلاو و استریل سازی مجدد را دارد، همچنین در نوع سیلیکونی برگشت پذیری آمبو بعد از فشار دست..
385,000 تومان
آمبوبگ بزرگسال فورچون FORTUNE سیلیکونیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس سیلیکونی ساخت شرکت فورچون می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. در نوع سیلیکونی آمبوبگ قابلیت اتوکلاو و استریل سازی مجدد را دارد، همچنین در نوع سیلیکونی برگشت پذیری آمبو بعد از فشار ..
385,000 تومان
آمبوبگ بزرگسال WINNER پی وی سی مدل TW8311Gآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس پی وی سی ساخت شرکت وینر می باشد. این محصول ساخت کشور چین و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. طراحی ارگونومیک آمبوبگ بسمد کار کردن با آن را بسیار آسان کرده است. اقلام همرا این محصول پکیج کاملی است که برای تهویه بیم..
254,000 تومان
آمبوبگ بزرگسال Besmed سیلیکونیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس سیلیکونی ساخت شرکت بسمد می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. در نوع سیلیکونی آمبوبگ قابلیت اتوکلاو و استریل سازی مجدد را دارد، همچنین در این نوع برگشت پذیری آمبو بعد از فشار دست سریعتر انجام..
350,000 تومان
آمبوبگ کودک Besmed پی وی سیآمبوبگ Ambu Bag کودک ( Child ) از جنس پی وی سی ساخت شرکت بسمد می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. طراحی ارگونومیک آمبوبگ بسمد کار کردن با آن را بسیار آسان کرده است. اقلام همرا این محصول پکیج کاملی است که برای تهویه بیمار در ن..
120,000 تومان
آمبوبگ اطفال Besmed پی وی سیآمبوبگ Ambu Bag اطفال ( Infant ) از جنس پی وی سی ساخت شرکت بسمد می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. طراحی ارگونومیک آمبوبگ بسمد کار کردن با آن را بسیار آسان کرده است. اقلام همرا این محصول پکیج کاملی است که برای تهویه بیمار د..
138,000 تومان
نبولایزر با استوانه مرطوب کننده و رابط خرطومی توان جمنبولایزر با استوانه مرطوب کننده و رابط خرطومی توان جمنبولایزر نام دستگاهی میباشد که از طریق آن میتوان ترکیب داروو دارو را همراه ذرات آب به ریه رساند. بعضی از داروها به خصوص داروهای مربوط به دستگاه تنفسی، با تزریق تاثیر آنچنانی ندارند اما ا..
225,000 تومان
آمبوبگ بزرگسال Besmed پی وی سیآمبوبگ Ambu Bag بزرگسالان از جنس پی وی سی ساخت شرکت بسمد می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد کنترل کیفیت اروپا CE است. طراحی ارگونومیک آمبوبگ بسمد کار کردن با آن را بسیار آسان کرده است. اقلام همرا این محصول پکیج کاملی است که برای تهویه بیمار در نظر..
122,500 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)