منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیزات حرفه ای

تجهیزات حرفه ای و مراکز درمانی


تجهیزات پزشکی میتوانند در بخش ها و دسته های متعددی توسط افراد متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این دسته ها شامل ابزارآلات حرفه ای است که در بیمارستان ها و در بخش های تخصصی مورد استفاده پرستاران، پزشکان و به طور کلی پرسنل درمان قرار میگیرند. در این میان گروهی از پرسنل درمان که همان پزشکان و پرستاران را شامل میشود به طور تخصصی در مطب ها، درمانگاهها و به طور کلی در مراکز درمانی شخصی و غیر شخصی از تجهیزات و ابزار آلات تخصصی پزشکی استفاده می نمایند. به طور معمول استفاده و بهره برداری از این تجهیزات نیازمند تخصص حرفه ای در این زمینه می باشد و برای استفاده عموم مردم متناسب نیست. به همین دلیل بازار هدف در این محصولات متخصصان و کادر درمانی می باشند. 


مراکز درمانی که نیازمند تجهیزات پزشکی حرفه ای می باشند عبارتند از: 


 • مراکز بهداشت

 • درمانگاه ها یا کلینیک های عمومی و تخصصی

 • پلی کلینیک ها

 • پاراکلینیک ها مانند داروخانه ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، فیزیوتراپی ها

 • بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی

 • تیمارستان ها

 • مراکز نگهداری از سالمندان

هر کدام از این مراکز متشکل از بخش ها و فضاهای تخصصی و یا غیر تخصصی می باشند که نیازمند تجهیزات پزشکی مربوطه هستند. از انواع بخش های مربوطه عبارتند از: 


 • بخش مراقبت های ویژه شامل آی سی یو (ICU)، سی سی یو (CCU)، ان آی سی یو (NICU)، مراقبت های ویژه

 • بخش های کلینیک های مانند عفونی، اطفال، زنان، مغز و اعصاب و غیره

 • بخش های  بستری شامل بخش زنان، مردان، کودکان، سالمندان و غیره 

 • بخش های آزمایشگاهی

 • بخش های رادیولوژی

 • دیالیز

 • و غیره

تجهیزات پزشکی بیمارستانی شامل ابزار آلات پیشرفته و مدرنی است که همراه با گذر زمان و پیشرفت تحولی عظیم در روند پیشگیری و درمان داشته است. با توجه به اهمیت تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستانی و هزینه های مرتبط بر آن لزوم توجه به این ابزارآلات بیش از پیش در عصر کنونی به چشم می آید٬ چرا که به روز بودن و سرعت عمل مناسب همیشه باعث تمایز گروهای درمان٬ علی الخصوص تیم حرفه ای بیمارستانی می باشد. در هر کلینیک یا مرکز درمانی نیاز به ابزار آلات پزشکی منطبق بر درجه بیمارستان و سطح کیفی بیمارستان و پرسنل شاغل در آنجاست. مورد مهم دیگر در انتخاب تجهیزات بیمارستانی و کلینیکی ایجاد تعادل بین کیفیت و قیمت محصولات است و بسته به نوع محصولات و یا خدمات می تواند تعادلی متفاوت داشته باشد. ما در تیم مدی لایف تمام تلاش خود را در هماهنگی بیش از پیش در ارایه خدمات و مشاوره برای دستیابی بهتر به این کالا و خدمات را فراهم کرده ایم.


انکوباتور شیکردار PIT053RS-PIP
جدید پیش سفارش
انکوباتور شیکردار PIT053RS-PIPانکوباتور یا گرمخانهدستگاهی بسیار مهم در آژمایشگاه های زیستی برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها و میکروب ها بسیار کاربردی میباشد. نح.ه ی عمل کرد دستگاه اینگونه میباشد که رطوبت ،دما، میزان اکسیژن و دی اکسید کربن را کنترل میکند تا شرایط مناسبی را برا..
90,720,000 تومان
شیکر میکروپلیت PIP شیکر میکروپلیت PIP
جدید پیش سفارش
شیکر میکروپلیت PIPشیکر آزمایشگاهی یکی از ابزار های مهم آزمایشگاهی میباشد که به وسیله ی آن مایعات را باهم مخلوط میکنند و جهت مصارف عمومی و تخصصی میباشد. شیکر ها جز وسیله های پر کاربرد در آزمایشگا های تشخیص ، اندازه گیری ، کنترل کمی ، کیفی و تحقیقاتی به علت اهمیت زیاد در همزدن و مخلوط کردن میباشن..
26,612,000 تومان
راکر شیکر‌ PIP راکر شیکر‌ PIP
جدید پیش سفارش
راکر شیکر‌ PIPشیکر آزمایشگاهی یکی از ابزار های مهم آزمایشگاهی میباشد که به وسیله ی آن مایعات را باهم مخلوط میکنند و جهت مصارف عمومی و تخصصی میباشد. شیکر ها جز وسیله های پر کاربرد در آزمایشگا های تشخیص ، اندازه گیری ، کنترل کمی ، کیفی و تحقیقاتی به علت اهمیت زیاد در همزدن و مخلوط کردن میباشند و ..
30,240,000 تومان
شیکر‌ روتاتور PIP شیکر‌ روتاتور PIP
جدید پیش سفارش
شیکر‌ روتاتور PIPشیکر آزمایشگاهی یکی از ابزار های مهم آزمایشگاهی میباشد که به وسیله ی آن مایعات را باهم مخلوط میکنند و جهت مصارف عمومی و تخصصی میباشد. شیکر ها جز وسیله های پر کاربرد در آزمایشگا های تشخیص ، اندازه گیری ، کنترل کمی ، کیفی و تحقیقاتی به علت اهمیت زیاد در همزدن و مخلوط کردن میباشند..
27,821,000 تومان
روتامیکس PIT180 - PIP روتامیکس PIT180 - PIP
جدید پیش سفارش
روتامیکس PIT180 - PIPمیتوان به عنوان یکی از ابزار مهم آزمایشگاه های پزشکی،صنعتی و…. روتامیکس PIT180 - PIP را نام برد که پایه ثابت آزمایشگاهی جهت هم زدن نمونه ها با گرانروی های مختلف میباشد. سرعت چرخش روتامیکس PIT180 - PIP از 10 تا 80 دور در دقیقه قابل تنظیم میباشد و همچنین قابلیت نصب انواع روتو..
14,274,000 تومان
روتامیکس PIT090 - PIP روتامیکس PIT090 - PIP
جدید پیش سفارش
روتامیکس PIT090 - PIPمیتوان به عنوان یکی از ابزار مهم آزمایشگاه های پزشکی،صنعتی و…. روتامیکس PIT090 - PIP را نام برد که پایه ثابت آزمایشگاهی جهت هم زدن نمونه ها با گرانروی های مختلف میباشد. سرعت چرخش روتامیکس PIT090 - PIP از 10 تا 80 دور در دقیقه قابل تنظیم میباشد و همچنین صفحه ی دورانی آن میتو..
13,548,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
550,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف استریل ویژه اتاق عمل- بسته بندی ۲۵۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای ..
115,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریل - بسته بندی ۲۸۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز..
125,000 تومان
آبسلانگ پلاستیکی PIP
پیش سفارش
آبسلانگ پلاستیکی پل ایده آل پارس PIP بسته 150 عددیآبسلانگ وسیله ای است کاربردی برای معاینه ی بیمار.آبسلانگ برای معاینه ی حلق بیمار استفاده میشود تا مانع از بالا آمدن زبون بیمار شود و پزشک به راحتی بتواند مشکل بیمار را تشخیص دهد. معمولا آبسلانگ ها به طول حدودا 10 سانتی متر و عرض 2 سانتی متری میب..
80,000 تومان
برند: متفرقه
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
168,000 تومان
دهانه یکبار مصرف اسپیرومتری ۳۷ درجه بکر - بسته بندی ۱۵۰ عددی
ناموجود
دهانه یکبار مصرف اسپیرومتری
 ۳۷ درجه بکر دهانه اسپیرومتری یک از ابزار مصرفی بر روی دستگاه های مکانیکی و اتومات اسپیرومتر می باشد.  دهانه های اسپیرومتری بکر تهیه شده از بهترین مواد موجود و مطابق با استانداردهای جهانی و بین المللی است. پی وی سی استفاده شده در آن از نوع مواد سازگار و بی ضرر برای ان..
60,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 266 (23 صفحه)