منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

تجهیزات حرفه ای

تجهیزات حرفه ای و مراکز درمانی


تجهیزات پزشکی میتوانند در بخش ها و دسته های متعددی توسط افراد متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این دسته ها شامل ابزارآلات حرفه ای است که در بیمارستان ها و در بخش های تخصصی مورد استفاده پرستاران، پزشکان و به طور کلی پرسنل درمان قرار میگیرند. در این میان گروهی از پرسنل درمان که همان پزشکان و پرستاران را شامل میشود به طور تخصصی در مطب ها، درمانگاهها و به طور کلی در مراکز درمانی شخصی و غیر شخصی از تجهیزات و ابزار آلات تخصصی پزشکی استفاده می نمایند. به طور معمول استفاده و بهره برداری از این تجهیزات نیازمند تخصص حرفه ای در این زمینه می باشد و برای استفاده عموم مردم متناسب نیست. به همین دلیل بازار هدف در این محصولات متخصصان و کادر درمانی می باشند. 


مراکز درمانی که نیازمند تجهیزات پزشکی حرفه ای می باشند عبارتند از: 


 • مراکز بهداشت

 • درمانگاه ها یا کلینیک های عمومی و تخصصی

 • پلی کلینیک ها

 • پاراکلینیک ها مانند داروخانه ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، فیزیوتراپی ها

 • بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی

 • تیمارستان ها

 • مراکز نگهداری از سالمندان

هر کدام از این مراکز متشکل از بخش ها و فضاهای تخصصی و یا غیر تخصصی می باشند که نیازمند تجهیزات پزشکی مربوطه هستند. از انواع بخش های مربوطه عبارتند از: 


 • بخش مراقبت های ویژه شامل آی سی یو (ICU)، سی سی یو (CCU)، ان آی سی یو (NICU)، مراقبت های ویژه

 • بخش های کلینیک های مانند عفونی، اطفال، زنان، مغز و اعصاب و غیره

 • بخش های  بستری شامل بخش زنان، مردان، کودکان، سالمندان و غیره 

 • بخش های آزمایشگاهی

 • بخش های رادیولوژی

 • دیالیز

 • و غیره

تجهیزات پزشکی بیمارستانی شامل ابزار آلات پیشرفته و مدرنی است که همراه با گذر زمان و پیشرفت تحولی عظیم در روند پیشگیری و درمان داشته است. با توجه به اهمیت تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستانی و هزینه های مرتبط بر آن لزوم توجه به این ابزارآلات بیش از پیش در عصر کنونی به چشم می آید٬ چرا که به روز بودن و سرعت عمل مناسب همیشه باعث تمایز گروهای درمان٬ علی الخصوص تیم حرفه ای بیمارستانی می باشد. در هر کلینیک یا مرکز درمانی نیاز به ابزار آلات پزشکی منطبق بر درجه بیمارستان و سطح کیفی بیمارستان و پرسنل شاغل در آنجاست. مورد مهم دیگر در انتخاب تجهیزات بیمارستانی و کلینیکی ایجاد تعادل بین کیفیت و قیمت محصولات است و بسته به نوع محصولات و یا خدمات می تواند تعادلی متفاوت داشته باشد. ما در تیم مدی لایف تمام تلاش خود را در هماهنگی بیش از پیش در ارایه خدمات و مشاوره برای دستیابی بهتر به این کالا و خدمات را فراهم کرده ایم.


قیچی کانورس سوپر کات ۱۰ سانتی مترقیچی کانورس با کیفیت مناسب برای تشریح و برش در راینو پلاستی می باشد. این مدل از قیچی جراحی بر اساس اندازه و شکل خود در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که در بخش عمل و کیت های جراحی استفاده زیادی دارد. از ویژگی های آن قابلیت اتوکلاو آن ..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
قیچی سپتوم فومن رینو پلاستی سوپر کات حدودا ۱۶ سانتی مترقیچی سپتوم یا فومن (fomon) که به آن قیچی دورسم هم میگویند از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب برای تشریح و برش در راینو پلاستی می باشد. این مدل از قیچی جراحی بر اساس اندازه و شکل خود در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی..
385,000 تومان
قیمت بدون مالیات:385,000 تومان
قیچی سپتوم فومن رینو پلاستی سوپر کات دسته طلایی حدودا ۱۶ سانتی مترقیچی سپتوم یا فومن (fomon) که به آن قیچی دورسم هم میگویند از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب برای تشریح و برش در راینو پلاستی می باشد. این مدل از قیچی جراحی بر اساس اندازه و شکل خود در بسیاری از پروسیجرهای پزش..
595,000 تومان
قیمت بدون مالیات:595,000 تومان
برند: NN
پنس هموستات ظریف و صاف بنگولا ۲۶ سانتی مترپنس بسیار ظریف و بلند هموستات یا پنس شریان بند که به زبان انگلیسی نیز با نام Hemostat شناخته شده است، به کلمپ هموستات (کلمپ هموستاتیک یا فورسپس شریانی) نیز معروف است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای بستن شریان..
159,000 تومان
قیمت بدون مالیات:159,000 تومان
برند: NN
پنس هموستات زنکر کرو ۲۳ سانتی متر LARDK آلمانپنس هموستات یا پنس شریان بند که به زبان انگلیسی نیز با نام Hemostat شناخته شده است، به کلمپ هموستات (کلمپ هموستاتیک یا فورسپس شریانی) نیز معروف است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای بستن شریان ها از آن به وف..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
برند: NN
پنس هموستات زنکر کرو ۲۳ سانتی متر PEICODENT آلمانپنس هموستات یا پنس شریان بند که به زبان انگلیسی نیز با نام Hemostat شناخته شده است، به کلمپ هموستات (کلمپ هموستاتیک یا فورسپس شریانی) نیز معروف است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای بستن شریان ها از آن ب..
198,000 تومان
قیمت بدون مالیات:198,000 تومان
ترالی دارو چهار کشو رویه ABSترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  چهار کشو بزرگ و جا دار دارد. برای حمل آسان د..
1,880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880,000 تومان
تک پله تخت بیمار رویه استیل ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برا..
295,000 تومان
قیمت بدون مالیات:295,000 تومان
دو پله تخت بیمار رویه پلاستیکی ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت دو پله با رویه پلاستیک فشرده و مخصوص ABS عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده. بسیار مستحکم و مقاوم است. پله های کنا..
530,000 تومان
قیمت بدون مالیات:530,000 تومان
پله تخت بیمار رویه مخصوص پلاستیکی ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه پلاستیک آج دار عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . رویه پله ها از مواد مخصوص ساخته شده و برای ج..
299,000 تومان
قیمت بدون مالیات:299,000 تومان
برند: NN
چراغ معاینه ۶ وات LED پایه متحرک نور ۱۸۰ درجه پخش نمی شود و تنها بصورت متمرکز می باشدچراغ معایه ال ای دی با نور مستقیم و پایه متحرک بهمراه پنج چرخ محکم می باشد. این چراغ معاینه با حداقل میزان مصرف و توان با بازدهی بالا می باشد. نور آن جز دسته بندی نورهای سرد با تابش مستقیم می باشد. برای جراحی ها..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
ترالی دو طبقه صفحه ABS سفیدترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی و یا آرایشی بهداشتی و هر کاری که مرتبط با حمل وسایل است می باشد. جنس فریم آن آهن گالوانیزه و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باش..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 422 (36 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات