منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیزات حرفه ای

تجهیزات حرفه ای و مراکز درمانی


تجهیزات پزشکی میتوانند در بخش ها و دسته های متعددی توسط افراد متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این دسته ها شامل ابزارآلات حرفه ای است که در بیمارستان ها و در بخش های تخصصی مورد استفاده پرستاران، پزشکان و به طور کلی پرسنل درمان قرار میگیرند. در این میان گروهی از پرسنل درمان که همان پزشکان و پرستاران را شامل میشود به طور تخصصی در مطب ها، درمانگاهها و به طور کلی در مراکز درمانی شخصی و غیر شخصی از تجهیزات و ابزار آلات تخصصی پزشکی استفاده می نمایند. به طور معمول استفاده و بهره برداری از این تجهیزات نیازمند تخصص حرفه ای در این زمینه می باشد و برای استفاده عموم مردم متناسب نیست. به همین دلیل بازار هدف در این محصولات متخصصان و کادر درمانی می باشند. 


مراکز درمانی که نیازمند تجهیزات پزشکی حرفه ای می باشند عبارتند از: 


 • مراکز بهداشت

 • درمانگاه ها یا کلینیک های عمومی و تخصصی

 • پلی کلینیک ها

 • پاراکلینیک ها مانند داروخانه ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، فیزیوتراپی ها

 • بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی

 • تیمارستان ها

 • مراکز نگهداری از سالمندان

هر کدام از این مراکز متشکل از بخش ها و فضاهای تخصصی و یا غیر تخصصی می باشند که نیازمند تجهیزات پزشکی مربوطه هستند. از انواع بخش های مربوطه عبارتند از: 


 • بخش مراقبت های ویژه شامل آی سی یو (ICU)، سی سی یو (CCU)، ان آی سی یو (NICU)، مراقبت های ویژه

 • بخش های کلینیک های مانند عفونی، اطفال، زنان، مغز و اعصاب و غیره

 • بخش های  بستری شامل بخش زنان، مردان، کودکان، سالمندان و غیره 

 • بخش های آزمایشگاهی

 • بخش های رادیولوژی

 • دیالیز

 • و غیره

تجهیزات پزشکی بیمارستانی شامل ابزار آلات پیشرفته و مدرنی است که همراه با گذر زمان و پیشرفت تحولی عظیم در روند پیشگیری و درمان داشته است. با توجه به اهمیت تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستانی و هزینه های مرتبط بر آن لزوم توجه به این ابزارآلات بیش از پیش در عصر کنونی به چشم می آید٬ چرا که به روز بودن و سرعت عمل مناسب همیشه باعث تمایز گروهای درمان٬ علی الخصوص تیم حرفه ای بیمارستانی می باشد. در هر کلینیک یا مرکز درمانی نیاز به ابزار آلات پزشکی منطبق بر درجه بیمارستان و سطح کیفی بیمارستان و پرسنل شاغل در آنجاست. مورد مهم دیگر در انتخاب تجهیزات بیمارستانی و کلینیکی ایجاد تعادل بین کیفیت و قیمت محصولات است و بسته به نوع محصولات و یا خدمات می تواند تعادلی متفاوت داشته باشد. ما در تیم مدی لایف تمام تلاش خود را در هماهنگی بیش از پیش در ارایه خدمات و مشاوره برای دستیابی بهتر به این کالا و خدمات را فراهم کرده ایم.


برند: NN
گالی پات شماره ۴ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
37,000 تومان
برند: NN
گالی پات شماره ۳ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
33,000 تومان
برند: NN
گالی پات استوانه ای بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل ا..
32,000 تومان
برند: NN
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
ابعاد کپسول حدودی است لطفا در صورت نیاز به مشخص بودن ابعاد قبل از خرید تماس بگیرید.کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید پر بودن کپسول فقط مخصوص تهران و کرج می باشد کپسول اکسیژن ۲ لیتری. بدنه آن بسیا..
تماس بگیرید
تخت تاشو کمپینگ ( مسافرتی) ایبکاتخت های کپینگ یا مسافرتی یکی از انواع کاربردی تخت ها هستند که در شرایط سفر بسیار کاربرد دارند. همچنین از این تخت ها در اورژانس های کوهستانی و شرایط ویژه نیز میتوان استفاده نمود. از مزایای استفاده از این تخت ها، سبکی و وزن کم و در عین حال مقاومت و قابلیت تحمل وزن ب..
تماس بگیرید
تخت معاینه دو شکن ایبکا
ناموجود
تخت معاینه پایه ثابت با کمر متحرک ایبکا – دو شکندر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ..
تماس بگیرید
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکا
ناموجود
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکادر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ابعاد مختلف هستند..
تماس بگیرید
لوله ادرار ایبکابسیاری از بیماران امکان استفاده مکرر از سرویس های بهداشتی ندارند. این مشکل میتواند بر اثر عوامل مختلف مانند آسیب های جسمی، توانایی پایین در حرکت و غیره صورت گیرد. برای حل این مشکل لوله های ادرار به کمک آنها آمده تا در هر شرایطی که هستند بتوانند نیاز خود را برطرف نمایند. لوله های ..
30,000 تومان
کاور کفش بیمارستانی یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر در مراکز درمانی و صنعتی همیشه ورود گرد و غبار و آلودگی های بیرون با توجه به ایزوله بودن این محیط ها از دغدغه ها می باشد. علی الخصوص که کفش ها به علت آلودگی و وجود عفونت های محیط خارجی محیط ایزوله را تهدید می کنند. این کاور کاملا بهداشتی و تمیز است و شا..
1,334,000 تومان
یورین بگ بکر 2200 میلی لیتر دارای حلقه آویز و استریل از مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جه..
1,462,800 تومان
انکوباتور شیکردار PIT053RS-PIP
پیش سفارش
انکوباتور شیکردار PIT053RS-PIPانکوباتور یا گرمخانهدستگاهی بسیار مهم در آزمایشگاه های زیستی برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها و میکروب ها بسیار کاربردی میباشد. نحوه ی عمل کرد دستگاه اینگونه میباشد که رطوبت ،دما، میزان اکسیژن و دی اکسید کربن را کنترل میکند تا شرایط مناسبی را برا..
تماس بگیرید
شیکر میکروپلیت PIP شیکر میکروپلیت PIP
پیش سفارش
شیکر میکروپلیت PIPشیکر آزمایشگاهی یکی از ابزار های مهم آزمایشگاهی میباشد که به وسیله ی آن مایعات را باهم مخلوط میکنند و جهت مصارف عمومی و تخصصی میباشد. شیکر ها جز وسیله های پر کاربرد در آزمایشگا های تشخیص ، اندازه گیری ، کنترل کمی ، کیفی و تحقیقاتی به علت اهمیت زیاد در همزدن و مخلوط کردن میباشن..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 275 (23 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات