فهرست محصولات بر اساس برند AQUACEL® Dressings - پانسمان آکوئاسل

شرکت کنواتک، در حدود 20 سال پیش با استفاده از تکنولوژی هیدوفیبر Hydrofiber® Technology اقدام به تولید سری محصولات آکوئاسل نمود.

AQUACEL® Dressings - پانسمان آکوئاسل 

محصولات و پانسمان های آکوئاسل AQUACEL از سری محصولات برند کونواتک Convatec می باشد. زیربنای تولید این محصولات تکنولوژی هیدروفیبر Hydrofiber® Technology است که اولین بار در حدود 20 سال پیش به بازار عرضه شد. این محصولات جهت حفاظت، دفاع و بهبود محیط، بستر زخم و پوست طراحی و تولید شده اند. با پیشرفت در این تکنولوژی سری محصلات متنوعی از آکوئاسل در طی چندین سال اخیر به صورت خانواده آکوئاسل به بازار معرفی گردید

8  زیر مجموعه از سری محصولات آکوئاسل عبارتند از:

  1. AQUACEL® Foam فوم پانسمان آکوئاسل/  برای محافظت، مقابله و تقویت زخم.
  2. AQUACEL® Ag Foam فوم پانسمان آکوئاسل ای-جی با ترکیبی از تکنولوژی هیدروفیبر و قدرت ضد باکتریال.
  3. AQUACEL® Foam Pro  فوم پانسمان آکوئاسل پرو/  برای محافظت، مقابله و تقویت زخم و همچنین جلوگیری از ازبین رفتن پوست
  4. AQUACEL® Extra™  پانسمان آکوئاسل اکسترا/  مناسب برای انواع پوست با تکنولوژی هیدروفیبر و قدرت ضدباکتریایی جهت ازبین بردن عفونت.
  5. AQUACEL® Ag Extra™ پانسمان آکوئاسل اکسترا/  مناسب برای انواع پوست با تکنولوژی هیدروفیبر و قدرت ضدباکتریایی جهت ازبین بردن عفونت.
  6. AQUACEL® Ag Surgical پانسمان آکوئاسل ای-جی سرجیکال/  با استفاده نقره یونی، باعث کاهش خطر ابتلا به عفونت و عارضه پوستی مثل تاول میشود.
  7. AQUACEL® Burn  پانسمان آکوئاسل برن دارای ترکیب نایلونی است که ترشحات زخم را تا حد بسیار زیاد جذب میکند.
  8. AQUACEL® Ag Burn پانسمان آکوئاسل ای-جی برندارای ترکیب نایلونی است که ترشحات زخم را تا حد بسیار زیاد جذب میکند و به میزان زیادی باعث کاهش عفونت و درد میشود.

AQUACEL Ag  یکی از محصولات این شرکت است که موفق به کسب مقام اول در محصولات پانسمانی ضد باکتریال شده است. عملکرد آن بر اساس ترکیبی از نقره و تکنولوژی هیدرو فیبر است که باعث ایجاد قدرت بسیار بالا در مبارزه و دفع عفونت در پانسمان میشود.

 محصولات این مجموعه مناسب استفاده برای پزشکان، پرستاران و به طور کلی کلیه کادر درمان است

10 محصول وجود دارد

نمایش 1-10 از 10 مورد