منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی


به مجموعه ای از ابزار آلات که جهت پیشگیری، معاینه و درمان برای سلامت جسم و روح انسان مورد استفاده قرار میگیرد، تجهیزات پزشکی گفته می شود. تجهیزات پزشکی دارای گستره فراوانی است. بر اساس تحقیقات و آمار جهانی تجهیزات پزشکی به سه دسته  یا کلاس مهم تقسیم بندی می شوند:


دسته اول: تجهیزات پزشکی که نیازمند کنترل کیفی ندارند و با اعمال کنترلهای عمومی قابل استفاده هستند. 


دسته دوم: تجهیزات پزشکی که نیازمند کنترل کیفی هستند.


دسته سوم: تجهیزات پزشکی حساس که شامل کنترل کیفی ویژه هستند. 


تجهیزات پزشکی را می توان به بخش های زیر تقسیم نمود:


 حرفه ای بیمارستانی، مراقبت در منزل و عمومی، مراقبت،زخم و درمان سوختگی، مصارف پزشکی و مایحتاج کادر درمان. 

دهانه یکبار مصرف اسپیرومتری
حداقل خرید ۵۰ عدددهانه اسپیرومتری یک از ابزار مصرفی بر روی دستگاه های مکانیکی و اتومات اسپیرومتر می باشد.  دهانه های اسپیرومتری راحیل تهیه شده از بهترین مواد موجود و مطابق با استانداردهای جهانی و بین المللی است. پی وی سی استفاده شده در آن از نوع مواد سازگار و بی ض..
700 تومان
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ محداقل خرید ۵ عددملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه ب..
43,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
سوند اکسیژن نازال سانترال سوپااین سوند یکی از محصولات شرکت سوپا می باشد. این محصول با اتصال به مرکز تولید اکسیژن و انتقال آن تا بینی بیمار توسط لوله های انعطاف پذیرکار خود را انجام میدهد. سوند نازال (سوند بینی) اکسیژن، تولید شده با مواد مدیکال گرید است که برای انسان مواد پلاستیکی آن بدون ضرر می ..
7,000 تومان
برند: NN
سینی گود پزشکی از جنس استیل کوچک ۲۰×۳۰ سانتی مترسینی پزشکی مایو یکی از ابزاراتی است که در درمانگاه و بیمارستان برای نگهداری ابزار پزشکی و همچنین جداسازی ابزار تمیز و کثیف از هم مورد استفاده قرار می گیرد. این سینی نسبت به سینی تخت عمیق تر می باشد. همچنین از سینی پزشکی برای قرار دادن وسایل آلوده د..
98,000 تومان
برند: NN
سینی پزشکی گود از جنس استیل خیلی بزرگ ۳۲×۴۸ سانتی مترسینی پزشکی مایو یکی از ابزاراتی است که در درمانگاه و بیمارستان برای نگهداری ابزار پزشکی و همچنین جداسازی ابزار تمیز و کثیف از هم مورد استفاده قرار می گیرد. این سینی نسبت به سینی تخت عمیق تر می باشد. همچنین از سینی پزشکی برای قرار دادن وسایل آل..
156,500 تومان
برند: NN
سینی پزشکی از جنس استیل سایز ۴۸×۳۲ سانتی مترسینی پزشکی یکی از ابزاراتی است که در درمانگاه و بیمارستان برای نگهداری ابزار پزشکی و همچنین جداسازی ابزار تمیز و کثیف از هم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از سینی پزشکی برای قرار دادن وسایل آلوده در فور نیز استفاده می شود. سینی استیل همانطور که از ن..
150,000 تومان
برند: NN
سینی پزشکی از جنس استیل خیلی کوچک ۲۰×۳۰ سانتی مترسینی پزشکی یکی از ابزاراتی است که در درمانگاه و بیمارستان برای نگهداری ابزار پزشکی و همچنین جداسازی ابزار تمیز و کثیف از هم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از سینی پزشکی برای قرار دادن وسایل آلوده در فور نیز استفاده می شود. سینی استیل همانطور که..
71,000 تومان
برند: NN
مانومتر اکسیژن شفا گستر همراه با لیوان مرطوب کنندهمانومتر اکسیژن شفا گستر ساخت ایران و با کیفیت بسیار بالا می باشد. مانومتر شفاگستر دارای ارتباطات فلزی وتماما از جنس برنج می باشد. کار با آن راحت می باشد. سری شلنگی آن قابلیت چرخش کامل را دارد. مغزی و آلیاژ آن از جنس برنج می باشد که با پوششی از کر..
720,000 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ م ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ م
ناموجود
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ مملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰..
43,000 تومان
مانومتر اکسیژن نجات فروش همکاریمانومتر اکسیژن مدل نجات ساخت ایران و با کیفیت بسیار بالا دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد. این محصول با کیفیت بسیار مطلوب و جز محصولات صادراتی مب اشد. کار با آن راحت بسیار می باشد. سری شلنگی آن قابلیت اتصال راحتی دارد. مغزی و آلیاژ آن از جنس برنج می باش..
648,500 تومان
مانومتر اکسیژن نجات کارتن ۱۰ عددی به قیمت عمده و همکاریمانومتر اکسیژن مدل نجات ساخت ایران و با کیفیت بسیار بالا دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد. این محصول با کیفیت بسیار مطلوب و جز محصولات صادراتی مب اشد. کار با آن راحت بسیار می باشد. سری شلنگی آن قابلیت اتصال راحتی دارد. مغزی و آلی..
6,250,000 تومان
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۳۰ مملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰..
43,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 102 (9 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات