منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی


به مجموعه ای از ابزار آلات که جهت پیشگیری، معاینه و درمان برای سلامت جسم و روح انسان مورد استفاده قرار میگیرد، تجهیزات پزشکی گفته می شود. تجهیزات پزشکی دارای گستره فراوانی است. بر اساس تحقیقات و آمار جهانی تجهیزات پزشکی به سه دسته  یا کلاس مهم تقسیم بندی می شوند:


دسته اول: تجهیزات پزشکی که نیازمند کنترل کیفی ندارند و با اعمال کنترلهای عمومی قابل استفاده هستند. 


دسته دوم: تجهیزات پزشکی که نیازمند کنترل کیفی هستند.


دسته سوم: تجهیزات پزشکی حساس که شامل کنترل کیفی ویژه هستند. 


تجهیزات پزشکی را می توان به بخش های زیر تقسیم نمود:


 حرفه ای بیمارستانی، مراقبت در منزل و عمومی، مراقبت،زخم و درمان سوختگی، مصارف پزشکی و مایحتاج کادر درمان. 

برند: NN
پایه سرم پرتابلپایه سرم ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند بر حسب نیاز و فضای استفاده شما می توانید از انواع مختلفی از آن بهره مند شوید. به عنوان مثال علاوه بر نوع پرتابل آن از انواع ثابت یا ریلی و یا دیواری می توانید بهرهمند شوید. در انتخاب نوع پایه سرم یا هنگر سرم  علاوه بر نوع آن باید توجه به ک..
2,800,000 تومان
برند: NN
صندلی (تابوره) پشتی دارصندلی تابوره در اصطلاح صندلی های بدون تکیه می باشند . این صندلی ها در محیط های جراحی اورژانسی و یا اتاق عمل، آزمایشگاه ها و حتی در بار ها استفاده می شوند. تابوره برای سهولت کار و کمک به متخصص و جراح بسیار کاربردی است.ابعاد و انداز0: 50 * 52 * 80 سانتی متر از جنس..
5,700,000 تومان
سوند نازال 7.5 متری بسمد Besmedسوند نازال (سوند بینی ) اکسیژن، تولید شده با مواد مدیکال گرید است که برای انسان مواد پلاستیکی آن بدون ضرر می باشد. این سوند ساخت شرکت تجهیز طبی قوامی می باشد. کنولای بینی ارایه شده با کیفیت و دوام بسیار بالا می باشند. این محصول در بسته بندی های جداگانه و بصورت آسان..
69,000 تومان
سوند نازال 5 متری بسمد Besmedسوند نازال (سوند بینی ) اکسیژن، تولید شده با مواد مدیکال گرید است که برای انسان مواد پلاستیکی آن بدون ضرر می باشد. این سوند ساخت شرکت تجهیز طبی قوامی می باشد. کنولای بینی ارایه شده با کیفیت و دوام بسیار بالا می باشند. این محصول در بسته بندی های جداگانه و بصورت آسان ب..
46,000 تومان
برند: NN
صندلی خون گیری (فست خون) سه تیکهصندلی مخصوص خونگیری با دسته ها و پشتی قابل تنظیم برای استفاده در شرایط مختلف با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب. در طرفین آن دو دسته برای قرار دادن دست متقاضی برای راحتی قرار گرفته. این امر شرایط بسیار راحتی را نیز برای متصدی امور آزمایشگاهی و یا تکنسین فراهم می ک..
1,900,000 تومان
برند: NN
تک پله تخت بیمار رویه استیل ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برا..
185,000 تومان
لوله ادرار ایستاده 37 درجه 8*125در بیمارانی که امکان رفتن به دستشویی را به هر علتی ندارند و همچنین به دفعات نیاز به دفع ادرار دارند استفاده از یونیرال یا لوله جمع آوری کننده ادرار اهمیت خود را نمایان می کند. در بیمارانی که حجم زیاد سرم دریافت می کنند و مایعات دریافتب بالایی دارند، خروجی ادرار نس..
597,000 تومان
ترازو ویلچر قپونی ADE آلماناضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به مرز چاقی میر..
12,570,000 تومان
قد سنج ترازو ایستاده دیجیتال ADE آلماناضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به م..
1,570,000 تومان
ترازو ایستاده دیجیتال ADE آلماناضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به مرز چاقی..
6,820,000 تومان
قد سنج تلسکوپی بزرگسال ADE آلماناضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به مرز چاق..
1,500,000 تومان
قد سنج ایستاده بزرگسال ADE آلماناضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به مرز چاق..
1,620,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 118 (10 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات