منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی

کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
تماس بگیرید
  • موجودی: موجود
  • مدل: KZM-OC2
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری ( تهران و شهرستان تحویل باربری)
  • ارسال شهرستان: برای کالاهای حجیم هزینه باربری بعهده مشتری است.

گزینه های موجود

کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی


ابعاد کپسول حدودی است لطفا در صورت نیاز به مشخص بودن ابعاد قبل از خرید تماس بگیرید.

کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید
پر بودن کپسول فقط مخصوص تهران و کرج می باشد

کپسول اکسیژن ۲ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار بالا را مانند اکسیژن، آرگون، دی اکسید کربن، هیدروژن، هلیوم، نیتروژن و … را دارد. وزن این کپسول ها ۷ کیلوگرم می باشد. قطر خارجی کپسول ۱۰۰ میلی متر و ارتفاع آن ۵۰ سانتی متر می باشد. فشار کار کپسول های اکسیژن ۱۵۰ بار می باشد. با توجه به فشرده بودن هوای داخل کپسول های اکسیژن هوای داخل آن برابر با ۵۰ الی ۱۰۰ اتمسفر می باشد.
کپسول های اکسیژن که حاوی هوای فشرده ای  از گازهای مختلف می تواند باشد برای نگهداری از این گازها در شرایط استاندارد و استفاده آن در شرایط نیاز است. برای بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی نظیر COPD، آسم، تنگی نفس و یا بیماران بستری در آی سی یو و … می باشند بسیار کاربرد دارد. در این افراد غلظت اکسیژن خون از حد نرمال که برابر ۹۲ الی ۹۸ درصد می باشد پایین تر می باشد. در بعضی مواقع با تشخیص پزشک شما میتوانید از طریق اکسیژن درمانی برای بهبود عملکرد تنفسی بیمار از کپسول های اکسیژن استفاده کنید. برای استفاده از کپسول های اکسیژن می بایست برای تعیین میزان اکسیژن داخل کپسول اکسیژن و همچنین اتصال لوله ها و شلنگ های مخصوص که یک سر آنها کپسول اکسیژن و سر دیگر آن انواع ماسک های اکسیژن و یا سوند بینی (سوند نازال) می باشد از مانومنتر استفاده کنید که می توانید آنرا بصورت جداگانه خرید بفرمایید. مانومتر باعث کاهش فشار هوای داخل کپسول از ۱۰۰ اتمسفر به ۱ اتمسفر می شود. مانومتر ها دارای صفحه نمایشگر فشار گاز هستند که از یک تا صد علامت گزاری شدند و همچنین دارای محفظه آب برای مرطوب کردن اکسیژن خروجی می باشند.

لوله های مربوط به بینی و ماسک را بسته به جنسشان می بایست اگر یکبار مصرف نیستند دو بار در هفته با آب و صابون بشویید و خشک نمایید.
خشکی دهان و بینی به علت دریافت اکسیژن طولانی مدت یکی از عوارض مصرف اکسیژن می باشد که با مرشوب کردن اکسیژن بیمار تا حد زیادی از خشکی مجاری تنفسی جلوگیری می کند.
در صورت قرار گرفتن کانولا در پشت گوش و قرمزی باعث می شود قرمزی در بیمارانی که تحرک کمی دارند باعث زخم شود. به منظور جلوگیری از این وضعیت می بایست محل قرار گیری شلنگ را هر چند ساعت یک بار از لحاظ قرمزی و تورم بررسی بفرمایید.
در هنگامی فشار زیر ۵ بود برای شارژ مجدد کپسول اقدام بفرمایید


میزان تقریبی دوام هر کپسول اکسیژن در استفاده مداوم و فشار نرمال برای


کپسول ۲ لیتری حدودا ۲۰ دقیقه
کپسول ۵ لیتری حدودا ۵۰ دقیقه

کپسول ۱۰ لیتری حدودا ۱۲۰ دقیقه

کپسول ۲۰ لیتری حدودا ۲۶۰ دقیقه 
می باشد.

مشخصات کلی
حجم۲ لیتر
رنگسفید
موارد مصرفاکسیژن تراپی
کشور سازندهایران
سایر ویژگی هامیزان اکسیژن رسانی: ۲۰ الی ۴۰ دقیقه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات