منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

محلول ضدعفونی کننده دست ۲۰ لیتری آرومکس Aromax
ناموجود
محلول ضدعفونی کننده دست بیست لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفون..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ۱۰ لیتری آرومکس Aromax
ناموجود
محلول ضدعفونی کننده دست ده لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفونی ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ۴ لیتری آرومکس Aromax
ناموجود
محلول ضدعفونی کننده دست ۴ لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفونی ک..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ۶۲۵ میلی لیتری آرومکس Aromax
ناموجود
محلول ضدعفونی کننده دست ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ض..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست ۵۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax ژل ضدعفونی کننده دست ۵۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax
ناموجود
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۵۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromax ژل ضدعفونی کننده دست ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromax
ناموجود
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست ۲۵۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax ژل ضدعفونی کننده دست ۲۵۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax
ناموجود
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۲۵۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست ۳۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax ژل ضدعفونی کننده دست ۳۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax
ناموجود
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۳۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست ۶۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax ژل ضدعفونی کننده دست ۶۰ میلی لیتری  آرومکس Aromax
ناموجود
تیوپ ژل ضدعفونی کننده دست ۶۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدع..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات