منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پارکل | Parkell

ریمر هولدر اپکس فایندر پارکل آمریکاParkell که در سال 1948 تاسیس شد ، همچنان به تولید انواع مختلفی از تجهیزات و مواد دندانپزشکی با کیفیت بالا ادامه می دهد. شهرت جهانی برای محصولات شاخص مانند Blu-Mousse® ، Cinch® ، Dryz® و محصولات پیشرفته ای مانند TurboVue® ، Sensimatic® ، TurboSENSOR® ، Burnett ..
845,000 تومان
وایر اسمبلی اپکس فایندر پارکل آمریکاParkell که در سال 1948 تاسیس شد ، همچنان به تولید انواع مختلفی از تجهیزات و مواد دندانپزشکی با کیفیت بالا ادامه می دهد. شهرت جهانی برای محصولات شاخص مانند Blu-Mousse® ، Cinch® ، Dryz® و محصولات پیشرفته ای مانند TurboVue® ، Sensimatic® ، TurboSENSOR® ، Burnett..
1,105,000 تومان
پودر آلمینیوم آکساید 50 میکرون پارکللمینیتلمینیت یک لایه ای میباشد که برروی دندان قرار میگیرد تا شکل و ظاهر نامناسب دندان را بپوشاند و یا حتی اگر رنگ دندان تغییر کرده باشد با لمینت میشود کاور کرد. دندان هایی که کج شده اند یا میانشان فاصله افتاده را نیز با لیمنت میپوشانند. لایه های لمینت با..
1,560,000 تومان
سندبلاستر داخل دهانی
تماس بگیرید
سندبلاستر داخل دهانیلمینیتلمینیت یک لایه ای میباشد که برروی دندان قرار میگیرد تا شکل و ظاهر نامناسب دندان را بپوشاند و یا حتی اگر رنگ دندان تغییر کرده باشد با لمینت میشود کاور کرد. دندان هایی که کج شده اند یا میانشان فاصله افتاده را نیز با لیمنت میپوشانند. لایه های لمینت با قالب گیری از دن..
0 تومان
پالپ تستر دیجیتال پارکل آمریکاپالپ دندان چیست؟پالپ بخش میانی (وسط ) دندان است که دارای رگ های خونی وعصب ها میباشد . پالپ بخش زنده ی دندان به حساب می آید که مسئول رساندن مواد مغزی به دندان میباشد. به دلیل داشتن عصب این بخش حس های درد را نیز منتقل میکند . زمانی با دندان درد به دندان پزشکی مراج..
6,630,000 تومان
پالپ تستر آنالوگ پارکل آمریکاپالپ دندان چیست؟پالپ بخش میانی (وسط ) دندان است که دارای رگ های خونی وعصب ها میباشد . پالپ بخش زنده ی دندان به حساب می آید که مسئول رساندن مواد مغزی به دندان میباشد. به دلیل داشتن عصب این بخش حس های درد را نیز منتقل میکند . زمانی با دندان درد به دندان پزشکی مراجع..
5,070,000 تومان
اپکس فاندر پارکل آمریکاعصب کشی یا اندوعصب کشی معالجه ی ریشه ی دندان برای جلوگیری از آسیب میکروب ها بر دندان در آینده میباشد.در این فرآیند مواد عفونی و عصب مغز دندان برداشتع میشود. اگر پوسیدگی روی دندان در مرجله ی اول درمان نشود پوسیدگی وخیم تر میشود و از مینای دندان عبور میکند و در فضای پال..
20,150,000 تومان
کاغذ آرتیکولاتور پارکل آمریکا کاغذ آرتیکولاتور پارکل آمریکا
تماس بگیرید
کاغذ آرتیکولاتور پارکل آمریکاکاغذ آرتیکولاتور چیست؟شکل ظاهری این کاغذ ها با اشکال ، ضخامت ها و رنگ بندی های مختلف میباشد. رنگ این کاغذ ها از رنگ های مومی یا فلورسنت میباشد. این کاغذ ها وسیله ای برای تشخیص برای شناسایی تماس های اکلوزال میباشد ، نحوه عملکرد آن طوری است که باعث نشانه گذاری منا..
0 تومان
الکترودهای الکترو سرجری پارکل آمریکاجراحی دهان و دندان به هر عملیات پزشکی درمان و اصلاح مصنوعی دندان میگویند که شامل جراحی دندان ها، لثه ها و استخوان فک میباشد.ارتودنسی جز یکی از رشته های تخصصی دندانپزشکی میباشد که برای یکدست و مرتب کردن دندان هایی که کج رشد کردن یا فاصله بینشان اس..
448,500 تومان
الکترو سرجری پارکل آمریکاجراحی دهان و دندان به هر عملیات پزشکی درمان و اصلاح مصنوعی دندان میگویند که شامل جراحی دندان ها، لثه ها و استخوان فک میباشد.ارتودنسی جز یکی از رشته های تخصصی دندانپزشکی میباشد که برای یکدست و مرتب کردن دندان هایی که کج رشد کردن یا فاصله بینشان است و یا …. به کار می..
41,600,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات