منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پانسمان هیدروتک شفاف کامفورت چسب دار هارتمن ۱۰×۶.۵ سانتی متر  HydroTac Transparent Comfortپانسمان فوم هیدروتک HydroTac Transparent Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. پانسمان شفاف چسب داری است که امکان بررسی روند بهبود ز..
تماس بگیرید
پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار هارتمن HydroTac Transparentپانسمان فوم هیدروتک  HydroTac Transparent حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. پانسمان شفاف چسب داری است که امکان بررسی روند بهبود زخم را به شما نشان می دهد. این پانسمان با ..
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۵×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین حال..
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۸×۱۸ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین حال..
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۲.۵×۱۲.۵ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین..
تماس بگیرید
پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک ۲۰×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. ..
تماس بگیرید
پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک ۲۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. ..
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک گرد ۶ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. این پانس..
تماس بگیرید
پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک ۱۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. ..
تماس بگیرید
پانسمان هیدروسورب کامفورت (هیدروژل چسب دار) هارتمن ۱۲.۵×۱۲.۵ سانتی متر Hydrosorb Comfortپانسمان هیروزورب کامفورت یا هیدروژل چسبنده، شفاف و استریل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. در زخم های مزمن که خشک شده و دارای بافت ضخیم مرده و اسلاف می باشد کاربرد دارد. همچنین در زخم های سطحی کم ترشح نیز ..
تماس بگیرید
پانسمان هیدروسورب کامفورت (هیدروژل چسب دار) هارتمن ۴.۵×۶.۵ سانتی متر Hydrosorb Comfortحداقل خرید ۵ عددپانسمان هیروزورب کامفورت یا هیدروژل چسبنده، شفاف و استریل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. در زخم های مزمن که خشک شده و دارای بافت ضخیم مرده و اسلاف می باشد کاربرد دارد. همچنین در زخم های..
تماس بگیرید
پانسمان آلیژینات سوربالگون ۲۰×۱۰ سانتی متر هارتمن Sorbalgonپانسمان آلیژینات سوربالگون ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. Sorbalgon از الیاف آلژینات کلسیم ساخته شده است که در تماس با نمک های سدیم موجود در خون و ترشحات زخم، یک ژل غیر چسبنده آب دوست را تشکیل می دهد. از خواص تشکیل ژل ایجاد یک محیط م..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات