منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

نانو ویو - Nano Wave

این شرکت دانش بنیان از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نموده است و همیشه و همواره به دنبال ارائه راهکاری های علمی و منطقی برای پاسخ به مشکلات و بحران های موجود بوده است. این شرکت در راستای اهداف خود و با استفاده از مهندسین جوان خود، قدم به عرصه پزشکی نهاده است و با استفاده از فناوری های نانو ویو اقدام به تولید محصولات از بین برنده میکرو ارگانیسم ها کرده برای استفاده در مقیاس صنعتی و خانگی کرده است.
دستگاه ضدعفونی کننده ابزار و اشیا Magic Box - UVC نانو ویوMagic Boxاشعه فرابنفش و خاصیت ضدعفونی کنندگی آناشعه فرابنفش یا یو وی موجی از امواج مغناطیسی هستند که در محدوده ۱۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر قرار گرفته اند. این امواج از پرتو ایکس بلند هستند و از پرتو مرئی کوتاه تر. پرتو فرابنفش را میتوان در..
18,590,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده ابزار و اشیا Home Strile - UVC خانگی نانو ویوHome Strileاشعه فرابنفش و خاصیت ضدعفونی کنندگی آناشعه فرابنفش یا یو وی موجی از امواج مغناطیسی هستند که در محدوده ۱۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر قرار گرفته اند. این امواج از پرتو ایکس بلند هستند و از پرتو مرئی کوتاه تر. پرتو فرابنفش را..
2,790,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده محیطی Corona Killer - UVC نانو ویوCorona Killerاشعه فرابنفش و خاصیت ضدعفونی کنندگی آناشعه فرابنفش یا یو وی موجی از امواج مغناطیسی هستند که در محدوده ۱۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر قرار گرفته اند. این امواج از پرتو ایکس بلند هستند و از پرتو مرئی کوتاه تر. پرتو فرابنفش را میتوان د..
17,490,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات