منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پانسمان میسالت ۱۰×۱۰ سانتی متر Mesalt حداقل سفارش در بسته بندی ۳۰ عددیپانسمان میسالت آغشته به سدیم کلراید با میزان جذب بالا ⚫⚫⚫ از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. سدیم موجود در این پانسمان برای پاکسازی در زخم های ترشحه کاربرد دارد. Mesalt در زخم های با ترشح زیاد با جذب ترشحات ز..
تماس بگیرید
بانداژ کششی دو راه لوله ای توبیفست مونلیکه آبی ۷.۵ سانتی متر × ۱ متر Tubifast TwoWay Stretch Bبانداژ کششی دوراه شرکت مونلیکه ساخت کشور سوئیس می باشد. این پانسمان می تواند عاملی ثابت کننده برای پانسمان های اولیه که می توانند خشک یا مرطوب و در نقاط مختلف بدن باشند ( از سر تا نوک پا ). Tubifast حا..
تماس بگیرید
بانداژ کششی دو راه لوله ای توبیفست مونلیکه قرمز ۳.۵ سانتی متر × ۱ متر Tubifast TwoWay Stretch Rبانداژ کششی دوراه شرکت مونلیکه ساخت کشور سوئیس می باشد. این پانسمان می تواند عاملی ثابت کننده برای پانسمان های اولیه که می توانند خشک یا مرطوب و در نقاط مختلف بدن باشند ( از سر تا نوک پا ). Tubifast ح..
تماس بگیرید
پانسمان مپیلکس لایت ۵۰×۲۰ سانتی متر  Mepilex Liteپانسمان جاذب مپلیکس لایت یک پانسمان فوم جاذب غیر چسبنده ◯◯⚫ از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. مپیلیکس لایت برای زخم هایی با ترشح کم در شرایط حاد و یا مزمن می باشد. بعلت نازکی و انعطاف پذیری آن در نقاطی از بدن که سخت پانسمان هست ک..
تماس بگیرید
پانسمان مپیلکس لایت ۱۵×۱۵ سانتی متر  Mepilex Liteپانسمان جاذب مپلیکس لایت یک پانسمان فوم جاذب غیر چسبنده ◯◯⚫ از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. مپیلیکس لایت برای زخم هایی با ترشح کم در شرایط حاد و یا مزمن می باشد. بعلت نازکی و انعطاف پذیری آن در نقاطی از بدن که سخت پانسمان هست ک..
تماس بگیرید
پانسمان مپیلکس لایت ۱۰×۱۰ سانتی متر  Mepilex Liteپانسمان جاذب مپلیکس لایت یک پانسمان فوم جاذب غیر چسبنده ◯◯⚫ از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. مپیلیکس لایت برای زخم هایی با ترشح کم در شرایط حاد و یا مزمن می باشد. بعلت نازکی و انعطاف پذیری آن در نقاطی از بدن که سخت پانسمان هست ک..
تماس بگیرید
پانسمان مپیلکس ترنسفر ۵۰×۲۰ سانتی متر Mepilex Transferپانسمان جاذب مپلیکس یک پانسمان فوم جاذب و بعنوان پانسمان اولیه با قدرت جذب بالا ⚫⚫⚫ از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. ماهیت کار آن جذب ترشحات از زخم و ارسال آن به پانسمان ثانویه می باشد . ترکیب مپیلکس ترنسفر و پانسمان ثانوی..
تماس بگیرید
پانسمان سیلیکونی مپیفورم ۱۸×۱۰ سانتی متر  MepiformMepiform برای کنترل و جلوگیری از ایجاد زخم ها و کلوئیدهای هیپرتروفیک قدیمی و جدید طراحی شده است. این پانسمان دارای تکنولوژی safetac از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. اگر هدف شما از استفاده از این پانسمان پیشگیری می باشد می بایست..
تماس بگیرید
پانسمان سیلیکونی مپیفورم ۴×۳۰ سانتی متر  MepiformMepiform برای کنترل و جلوگیری از ایجاد زخم ها و کلوئیدهای هیپرتروفیک قدیمی و جدید طراحی شده است. این پانسمان دارای تکنولوژی safetac از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. اگر هدف شما از استفاده از این پانسمان پیشگیری می باشد می بایست ..
تماس بگیرید
پانسمان مپیتل وان Mepitel Oneحداقل سفارش ۲ عددپانسمان مپیتل وان Mepitel One دارای تکنولوژی safetac از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. این محصول بصورت یکطرفه زخم را می پوشاند و بدون نیاز به باز کردن پانسمان ترشحات را جذب می کند. طراحی آن بگونه ای است که با وجود انعطاف پذیری ..
تماس بگیرید
پانسمان مپیتک ۲ سانتی متر× ۳ متر Mepitacپانسمان مپیتک Mepitac نوار پلی اورتان می باشد که دارای تکنولوژی safetac از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد می باشد. این محصول در فیکس کردن ملزومات پزشکی  از پوست های حساس و شکننده  در برابر درن ها، تیوب ها، کانیولا، الکترودها و  پروپ ها  محافظت می ..
تماس بگیرید
پانسمان مپیلکس بوردر پست آپ ۳۵×۱۰ سانتی متر  Mepilex Border Post-Opحداقل سفارش دو عدد می باشدپانسمان مپلیکس بوردر بعد عمل ( جراحی ) با تکنولوژی Safetac یک پانسمان فوم چسبنده جاذب با قدرت جذب بالا ⚫⚫⚫ و همچنین تکنولوژی flex از شرکت مونلیکه molnlycke و ساخت کشور سوئد یک پانسمان همه کاره می باش..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 52 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات