منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت از سالمند

توالت مبله تاشو گالوانیزه ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
250,000 تومان
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
199,000 تومان
نوار تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این نوارها در بسته بندی های ۵۰ عددی می باشند. که به دستگاه زیکلاس مد  با هر کدی سازگار می باشد. فقط قبل از اتصال نوار تست قند به دستگاه کد ها را در تنظیمات چک کنید که یکی باشند. بعلت مسایل بهداشتی دست..
94,000 تومان
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این دستگاه دقت بالایی در کوتاه ترین زمان ممکن دارد. این دستگاه در سرعت و دقت با برندهایی مانند اکیوچک رقابت می کند و بر اساس ادعای سازنده تا ۹۸٪ دقت واقعی ( بعضی از برندهای چینی دقت غیرواقعی را تا..
174,000 تومان
محلول درموسپت اچ پی ۲۰ لیتری رضا راد DERMOSEPT HP
پیش سفارش
درموسپت اچ پی بیست لیتری رضا راد DERMOSEPT HPدرموسپت اچ پی یکی از محصولات رضا راد در دسته بندی محلول های آسپتیک و آماده به مصرف می باشد. این محلول ضدعفونی کننده پوست می باشد. با توجه به حجم مصرف درموسپت اچ پی در حجم های ۴ و ۲۰ لیتری تولید می شود.  توضیحات بزودی تکمیل می شود …...
420,000 تومان
محلول درموسپت اچ پی ۴ لیتری رضا راد DERMOSEPT HP
پیش سفارش
درموسپت اچ پی ۴ لیتری رضا راد DERMOSEPT HPدرموسپت اچ پی یکی از محصولات رضا راد در دسته بندی محلول های آسپتیک و آماده به مصرف می باشد. این محلول ضدعفونی کننده پوست می باشد. با توجه به حجم مصرف درموسپت اچ پی در حجم های ۴ و ۲۰ لیتری تولید می شود.  توضیحات بزودی تکمیل می شود …...
110,000 تومان
کرم آکوآسیلک رضا راد ۵۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Cream
پیش سفارش
کرم آکوآسیلک رضا راد ۵۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Creamکرم دست پرسنل درمان با فرمول پیشرفته و اختصاصی در بسته بندی ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتری. حداقل سفارش ۴۸ عدد - اسپری محلول ممکن است کمی با عکس محصول متفاوت باشداز آکوا سیلک کرم بعنوان کرم نرم کننده و مرطوب کننده با فرمولاسیون اختصاصی برای پرسنل درم..
تماس بگیرید
کرم آکوآسیلک رضا راد ۱۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Cream
پیش سفارش
کرم آکوآسیلک رضا راد ۱۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Creamکرم دست پرسنل درمان با فرمول پیشرفته و اختصاصی در بسته بندی ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتری. حداقل سفارش ۴۸ عدداز آکوا سیلک کرم بعنوان کرم نرم کننده و مرطوب کننده با فرمولاسیون اختصاصی برای پرسنل درمان یاد می شود. با توجه به الزامات رعایت بهداشت دست د..
22,500 تومان
فوم آکوآسیلک رضا راد ۲۰۰ میلی لیتری AQUASILK Foam
پیش سفارش
فوم آکوآسیلک مایع شستشو کرمی - رضا راد ۲۰۰ میلی لیتری AQUASILK Foamفوم ملایم پاک کننده پوست رضا راد در حجم های ۵۰۰ میلی لیتری و ۴ لیتری.از آکوا سیلک فوم برای پاک کردن تمامی نقاط بدن استفاده می شود. این محصول که بصورت فوم و کف می باشد براحتی قابل استفاده می باشد. دارای رایحه مطبوع و ملایم میب..
تماس بگیرید
فوم آکوآسیلک رضا راد ۴ لیتری AQUASILK Foam
پیش سفارش
فوم آکوآسیلک مایع شستشو کرمی - رضا راد چهار لیتری AQUASILK Foamحداقل تعداد سفارش ۲ عدد فوم ملایم پاک کننده پوست رضا راد در حجم های ۵۰۰ میلی لیتری و ۴ لیتری.از آکوا سیلک فوم برای پاک کردن تمامی نقاط بدن استفاده می شود. این محصول که بصورت فوم و کف می باشد براحتی قابل استفاده می باشد. دارای را..
94,000 تومان
فوم آکوآسیلک رضا راد نیم لیتری AQUASILK Foam
پیش سفارش
فوم آکوآسیلک مایع شستشو کرمی - رضا راد ۵۰۰ میلی لیتری AQUASILK Foamحداقل تعداد سفارش ۲۴ عدد فوم ملایم پاک کننده پوست رضا راد در حجم های ۵۰۰ میلی لیتری و ۴ لیتری.از آکوا سیلک فوم برای پاک کردن تمامی نقاط بدن استفاده می شود. این محصول که بصورت فوم و کف می باشد براحتی قابل استفاده می باشد. دار..
17,500 تومان
درموسپت بی دبلیو ۵۰۰ میلی لیتری رضا راد DERMOSEPT BW
پیش سفارش
درموسپت بی دبلیو ۵۰۰ میلی لیتری رضا راد DERMOSEPT BWحداقل تعداد سفارش ۲۴ عدد فوم آنتی سپتیک ویژه پوست بدون نیاز به آبکشی – محلول آماده به مصرف.درموسپت بی دبلیو محلول شوینده آماده به مصرف آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین ۲٪ می باشد. این محلول برای شستشوی بدن بیمار در تخت بدون نیاز به آب..
82,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات