منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4 دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4
فروش ویژه -3 %
دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4دستگاه دارای رنگ زمینه روشن می باشد و شما با کنترل می توانید رنگ پس زمینه آن را تغییر دهید.دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبا..
2,550,000 تومان 2,620,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا
ناموجود
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع..
2,100,000 تومان
ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکروب هایی که نیاز به استفاده از مواد ضدعفونی را..
2,395,000 تومان
تونل هوشمند ضدعفونی کننده راستا مدل الماسضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکر..
17,700,000 تومان
تونل هوشمند ضد عفونی کننده راستا مدل اکونومیضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع م..
12,200,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات استریل باکس توسط مه پاش با UV-B و فن دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبایی، آموزشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ..
4,600,000 تومان
دستگاه ضد عفونی دست پدالی نرمال دستگاه ضد عفونی دست پدالی نرمال
فروش ویژه -7 %
 دستگاه ضد عفونی دست پدالی مدل HSP-NRجنس بدنه این محصول از آهن گالوانیزه میباشد. دستگاه ایستاده ضد عفونی کننده دست و اشیاء از جنس گالوانیزه برنگ سفید و بدون دخالت دست و با فشردن پدال و کنترل شما کار میکند. دستگاهی زیبا و شکیل می باشد که در کمتر از ۳ ثانیه دست شما را ضد عفونی می ک..
2,100,000 تومان 2,256,000 تومان
 دستگاه ضد عفونی دست پدالی استیل مدل HSP-STجنس بدنه این محصول از استیل میباشد وبه رنگ استیل میباشد ( فاقد رنگ )دستگاه ایستاده ضد عفونی کننده دست و اشیاء از جنس استیل و بدون دخالت دست و با فشردن پدال و کنترل شما کار میکند. دستگاهی زیبا و شکیل می باشد که در کمتر از ۳ ثانیه دست شما ..
2,350,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات استریل باکس توسط مه پاش با UV-B و فندستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبایی، آموزشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ..
4,350,000 تومان
ماسک یک لایه ۵ عددی اسپان باند با بند کشیماسک یک لایه  با پارچه ۴۰ گرم اسپان باند سفید تهیه شده اسن و همچنین در بسته بندی ۵ عددی پلاستیکی عرضه می شود. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود که جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت باعث حساسیت و فشار بر گ..
11,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده دیواری دست بدون تماس دستگاه ضد عفونی کننده دیواری دست بدون تماس
فروش ویژه -28 %
 دستگاه ضد عفونی کننده دیواری دست بدون تماس مدی لایف  دستگاه دیواری ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. بصورت دیواری با مخزن ۱۰ لیتری می باشد. دستگاه ضد عفونی کننده هم پاشش مواد کم چگالی مانند الکل را دارد و هم پاشش ژل با چگالی بالا..
995,000 تومان 1,390,000 تومان
۵ عدد ماسک و ۵ عدد شیلدماسک محافظ آلودگی هوا (ماسک پزشکی)
ماسک پارچه ای مخصوص آلودگی معروف به ماسک پارچه ای کشی برای محافظت از ورود آلاینده های محیط بداخل مجاری تنفسی و حمایت از دهان و بینی در مقابل آلایندگی ها می باشد. کناره ی آن دور دوز شده و محکم دوخته شده است . این ماسک تنها در ر..
99,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)