منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۳۰ مملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰..
48,000 تومان
پانسمان آلژینات نقره نواری ۱.۹×۳۰ سانتی متر درماساینس  Dermascience – Algicell Agپانسمان آلیژینات نقره نواری (پرکننده) در طیف وسیعی از زخم های عفونی و یا مستعد عفونت استفاده می شود. کاربرد آن در زخم های با ترشح متوسط تا زیاد، زخم های سطحی و یا حفره ای می باشد. این پانسمان حاوی ۱.۴٪ نقره جهت خاصی..
تماس بگیرید
پانسمان آلژینات نقره ۱۰×۱۰ سانتی متر درماساینس  Dermascience – Algicell Agپانسمان آلیژینات نقره در طیف وسیعی از زخم های عفونی و یا مستعد عفونت استفاده می شود. کاربرد آن در زخم های با ترشح متوسط تا زیاد، زخم های سطحی و یا حفره ای می باشد. این پانسمان حاوی ۱.۴٪ نقره جهت خاصیت آنتی باکتریالی می باش..
تماس بگیرید
پانسمان آلژینات نقره ۲۰×۱۰ سانتی متر درماساینس  Dermascience – Algicell Agپانسمان آلیژینات نقره در طیف وسیعی از زخم های عفونی و یا مستعد عفونت استفاده می شود. کاربرد آن در زخم های با ترشح متوسط تا زیاد، زخم های سطحی و یا حفره ای می باشد. این پانسمان حاوی ۱.۴٪ نقره جهت خاصیت آنتی باکتریالی می باش..
تماس بگیرید
پانسمان آلژینات نقره ۵×۵ سانتی متر درماساینس  Dermascience – Algicell Agپانسمان آلیژینات نقره در طیف وسیعی از زخم های عفونی و یا مستعد عفونت استفاده می شود. کاربرد آن در زخم های با ترشح متوسط تا زیاد، زخم های سطحی و یا حفره ای می باشد. این پانسمان حاوی ۱.۴٪ نقره جهت خاصیت آنتی باکتریالی می باشد...
تماس بگیرید
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات دست استریل باکس مدل دیواری SX3در صورت نیاز به تحویل فوری با شماره های مدیلایف تماس گرفته و هماهنگ نمایید. در غیر اینصورت روال ارسال ۳ الی ۴ روز کاری است.ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کر..
1,695,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4دستگاه دارای رنگ زمینه روشن می باشد و شما با کنترل می توانید رنگ پس زمینه آن را تغییر دهید.دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبا..
2,660,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا
ناموجود
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع..
2,100,000 تومان
ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکروب هایی که نیاز به استفاده از مواد ضدعفونی را..
1,910,000 تومان
تونل هوشمند ضدعفونی کننده راستا مدل الماسضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکر..
17,700,000 تومان
تونل هوشمند ضد عفونی کننده راستا مدل اکونومیضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع م..
12,200,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات استریل باکس توسط مه پاش با UV-B و فن دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبایی، آموزشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ..
4,300,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات