منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

تشک آنتی رفلاکس نوزادی ۳۰ درجه حامی تشک آنتی رفلاکس نوزادی ۳۰ درجه حامی
ناموجود
 تشک آنتی رفلاکس نوزاد ۳۰ درجه حامیتشک آنتی رفلکس با توجه به شیبی که دارد مانع از ایجاد ریفلاکس نوزاد می شود. بسته به سن نوزاد و درجه ریفلاکس می توانید از شیب های ملایم ۱۲ الی ۱۵ درجه یا با درجه بالاتر تا ۳۰ درجه استفاده کنید. پارچه رویی این تشک از جنس پنبه ضد حساسیت می باشد. تا علاوه بر ضد حساس..
475,000 تومان
تشک آنتی رفلاکس نوزادی ۱۵ درجه حامی تشک آنتی رفلاکس نوزادی ۱۵ درجه حامی
ناموجود
 تشک آنتی رفلاکس نوزاد ۱۵ درجه حامیتشک آنتی رفلکس با توجه به شیبی که دارد مانع از ایجاد ریفلاکس نوزاد می شود. بسته به سن نوزاد و درجه ریفلاکس می توانید از شیب های ملایم ۱۲ الی ۱۵ درجه یا با درجه بالاتر تا ۳۰ درجه استفاده کنید. پارچه رویی این تشک از جنس پنبه ضد حساسیت می باشد. تا علاوه بر ضد حساس..
390,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۶۰×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
545,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۴۵×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
445,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۱۵×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
435,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۵۰×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
490,000 تومان
تشکچه یا بالشتک ویلچری۴۰×۴۰×۱۰ سانتی متربالشتک یا زیر نشیمن HMD W از  جنس فوم نرم تشکیل شده است. ارتفاع آن ۱۰ سانتی متر و میزان سختی آن ۵ و متعادل است .  قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند صندلی کامپیوتر، صندلی ماشین، ویلچر و حتی نشستن بر روی زمین و … می باشد.  رویه این بالشتک با توجه به..
440,000 تومان
تشکچه یا بالشتک زیر نشیمن ۴۰×۴۰×۱۰ سانتی متربالشتک یا زیر نشیمن HMD35 از  جنس فوم نرم تشکیل شده است. ارتفاع تشکچه ۱۰ سانتی متر و قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند صندلی کامپیوتر، صندلی ماشین، ویلچر و حتی نشستن بر روی زمین و … می باشد.  رویه این بالشتک یا تشکچه از جنس پارچه و یا چرم است...
445,000 تومان
تشکچه یا بالشتک زیر نشیمن مموری فوم دار ۴۰×۴۰×۸ سانتی متربالشتک یا زیر نشیمن هوشمند از ترکیب دو لایه کاملا حرفه ای از جنس مموری فوم و پلی اورتان فشرده تشکیل شده است. ترکیب این دو لایه باعث سفتی یک سمت و نرمی یک سمت دیگر می شود  ارتفاع آن ۸ سانتی متر و قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند ص..
465,000 تومان
تشکچه یا بالشتک زیر نشیمن ۴۰×۴۰×۵ سانتی متر مدل HMDL 45بالشتک یا زیر نشیمن از اسفنج تراکم بالای ۴۵ کیلوگرم و روکش ضد آب PU  تشکیل شده است. ارتفاع آن ۵ سانتی متر و قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند صندلی کامپیوتر، صندلی ماشین، ویلچر و حتی نشستن بر روی زمین و … می باشد.  رویه این بالشتک ی..
379,000 تومان
تشکچه یا بالشتک زیر نشیمن ۴۰×۴۰×۵ سانتی متر مدل HMD 45بالشتک یا زیر نشیمن از اسفنج تراکم بالای ۴۵ کیلوگرم تشکیل شده است. ارتفاع آن ۵ سانتی متر و قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند صندلی کامپیوتر، صندلی ماشین، ویلچر و حتی نشستن بر روی زمین و … می باشد.  رویه این بالشتک یا تشکچه از جنس پار..
305,000 تومان
تشکچه یا بالشتک زیر نشیمن ۴۰×۴۰×۵ سانتی متربالشتک یا زیر نشیمن از فوم سخت تشکیل شده است. ارتفاع آن ۵ سانتی متر و قابل استفاده بر روی تمامی سطوح نشیمن مانند صندلی کامپیوتر، صندلی ماشین، ویلچر و حتی نشستن بر روی زمین و … می باشد.  رویه این بالشتک یا تشکچه از جنس پارچه و یا چرم ماست. در نوع پارچه ا..
165,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 83 (7 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات