منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تب سنج و دماسنج بدون تماس ایکیر AICARE مدل A66 تب سنج و دماسنج بدون تماس ایکیر AICARE مدل A66
جدید فروش ویژه -2 %
برند: متفرقه
تب سنج ایکیر AICARE مدل  A66 ساخت تایوانتب سنج یا دما سنج تفنگی AICARE ساخت کشور تایوان می باشد. تب سنج ایکیر دارای گارانتی ۶ ماهه عملکرد و کیفیت می باشد. از ویژگی های مثبت آن راحتی در استفاده و سرعت بالای محاسبه دما را می توان نام برد. این دستگاه برای نوزادان،  کودکان، نوجوانان تا افراد مسن منا..
1,200,000 تومان 1,220,000 تومان
برند: متفرقه
دستگاه تست قند خون گلوکوداکتر Glucodrمدل SuperSensorدسا دوم در حد نو اپن باکس (بدون جعبه با کیف)برای اندازه گیری پارامترهای سلامتی شما نیاز به ابزارهایی دارید تا بتوانید براحتی و در کمترین زمان و با صرف هزینه کمتر پارامترهای سلامتی خود را اندازه گیری کنید. یکی از این موارد میزان قند خو..
60,000 تومان
بالش نعلی ژله ای اتاق عمل بالش نعلی ژله ای اتاق عمل
ناموجود
برند: متفرقه
بالش نعلی ژله ای اتاق عملیکی از تجهیزات مهم اتاق عمل بالش ژله ای میباشد که در مدل ها و سایز های مختلفی در بازار موجود میباشد. بالش های ژله ای به دلیل داشتن حالت ژله ای بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و قابل سرد و گرم شدن میباشد. بالش ژله ای سر بیمار را به بهترین حالت قرار میدهد که هم موقع عمل دچا..
0 تومان
برند: متفرقه
بالش گرد ژله ای اتاق عملیکی از تجهیزات مهم اتاق عمل بالش ژله ای میباشد که در مدل ها و سایز های مختلفی در بازار موجود میباشد. بالش های ژله ای به دلیل داشتن حالت ژله ای بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و قابل سرد و گرم شدن میباشد. بالش ژله ای سر بیمار را به بهترین حالت قرار میدهد که هم موقع عمل دچار..
2,300,000 تومان
برند: متفرقه
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
168,000 تومان
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderدر چهار رنگ: قرمز، مشکی، نقره ای و آبی هزینه ساخت کلیشه و چاپ ۳۸۵,۰۰۰ تومانچاپ اختصاصی تک رنگ رنگ سازمانی کارتن ۲۴ عددی هزینه ثابت ساخت کلیشه و چاپ مدت زمان تحویل بعد از تایید نهایی ۷ الی ۱۰ روز ..
7,600,000 تومان
کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder
فروش ویژه -4 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده بسته دو عددی Clean Holderبرنگ قرمز و مشکی این کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قر..
68,000 تومان 71,000 تومان
کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder
فروش ویژه -3 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderدر چهار رنگ: قرمز، مشکی، نقره ای و آبیاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، س..
145,000 تومان 149,000 تومان
کلین هولدر Clean Holder کلین هولدر Clean Holder
فروش ویژه -13 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قرمز قابل انتخاب می باشد. همچنین ش..
34,000 تومان 39,000 تومان
برند: متفرقه
گالن همراه آب تاشو آوند ۲۰ لیتری در جعبه ۱۰۰ عددیبرای نگهداری و حمل آب در منزل و یا مسافرت بسیار کاربرد دارد. این گالن بصورت تاشده و جمع و جور در بین وسایل همراه و یا در صندوق عقب ماشین شما براحتی جا می گیرد. در حین پر شدن کم کم بصورت باز شده در می آید. در کمپیگ ها و مسافرت ها حجم زیاد وسایل سف..
6,200,000 تومان
برند: متفرقه
گالن همراه آب تاشو آوند ۲۰ لیتریبرای نگهداری و حمل آب در منزل و یا مسافرت بسیار کاربرد دارد. این گالن بصورت تاشده و جمع و جور در بین وسایل همراه و یا در صندوق عقب ماشین شما براحتی جا می گیرد. در حین پر شدن کم کم بصورت باز شده در می آید. در کمپیگ ها و مسافرت ها حجم زیاد وسایل سفر و جمع و جور کردن..
72,000 تومان
برند: متفرقه
سطل پزشکی استیلسطل پزشکی از جنس استیل دارای کاربردهای فرآوانی در مراکز درمانی می باشد. از جمله جداسازی مواد عفونی از مواد غیرعفونی در پروسیجرهای درمان گرفتع تا غوطه ور کردن ابزار پزشکی در محلول ضدعفونی کننده می باشدو با توجه به جنس بکار رفته در آن مقاومت بالایی در برابر خورندگی و گرما دارد. این ..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)