منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

برند: NN
کاور زیپدار محافظ تشک ضد آب اونرمحافظ تشک ضدآب یکی از ضروری‌ترین لوازم هنگام خرید تشک تخت خواب بوده و اهمیت رعایت بهداشت و نظافت برای تخت خواب امری بسیار مهم می‌باشد شاید اثر مردم فکر میکنند که خرید یک ماحفظ تشک ضروری نبوده و هزینه ی اضافی ست اما اگر از تشک استفاده کرده باشید قطعا بعد از مدتی شا..
600,000 تومان
برند: NN
محافظ ضدآب تشک گرد محافظ ضدآب تشک یکی از ضروری‌ترین لوازم هنگام خرید تشک خوشخواب  بوده و اهمیت رعایت بهداشت و نظافت برای تخت خواب امری بسیار می‌باشد تشک شما یکی از مکان های تجمع میکروب و باکتری و آلودگی های مختلف است و از آنجایی که پوست شما هرروزه در تماس با تشک است لازم است تشک شما پاکیزه و سال..
560,000 تومان
برند: NN
چراغ الکلی از جنس استیلدر زمان های قدیم برای استریل کردن ابزار جراحی و پزشکی از چراغهای الکلی استفاده می کردند. چراغی که با یک فتیله کوچک غوطه ور در مخزن الکل با جذب پیوسته الکل پیوسته روشن می ماند. اما امروزه در آزمایشگاه و مراکز تحقیقاتی استفاده گسترده ای دارد. همانند اجداد خود دارای یک مخزن ا..
تماس بگیرید
برند: NN
گوشی مامایی استیلگوشی مامایی از جنس استیل می باشد. برای گوش دادن صداهای ارگان های بدن از گوشی پزشکی استاندارد استفاده می شود که شکل و نوع آن با گوشی مامایی متفاوت است. گوشی پزشکی در دو حالت دارای یک سمت دیافراگم و در سمت دیگر بل می باشد . صداهای واضح را با قسمت دیافراگم گوشی های پزشکی می دهند ما..
85,000 تومان
برند: NN
گالی پات شماره ۴ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
37,000 تومان
برند: NN
گالی پات شماره ۳ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
33,000 تومان
برند: NN
گالی پات استوانه ای بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل ا..
32,000 تومان
برند: NN
فشار سنج پایه دار و اتومات بازویی ولکس WELLEX مدل BPM65Sفشارسنج بازویی دیجیتال و اتومات مدل BPM65S  از شرکت ولکس می باشد. فشار سنج ولکس در این مدل درای پایه برای سهولت استفاده  می باشد. این دستگاه بر روی مانیتور خود دمای محیطی را نیز برای محاسبات شما نمایش می دهد. این فشار سنج با قابلیت و حساسیت..
1,035,000 تومان
برند: NN
فشار سنج اتومات بازویی مدل الیت ELITEفشارسنج بازویی دیجیتال و اتومات مدل الیت ساخت کشور ایتالیا می باشد. این فشار سنج با قابلیت و حساسیت بالا اندازه گیری دقیق فشار خون شما و ضربان قلب را ثبت خواهد کرد. دساگاه فشار خون الیت دارای ۶۰ حافظه ذخیره سازی فشار خون می باشد تا شما برای پایش و مقایسه فشار..
1,099,000 تومان
باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha Bond باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha Bond
جدید ناموجود
برند: NN
باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکاباندینگ دندانباندینگ دندان یکی از عملیات زیبایی دندانپزشکی میباشد ، که برای پر کردن شکستگی های دندان و یا پر کردن فاصله میانی دندان  ها بوده و یکی از ویژگی های آن انتحاب باندینگ همرنگ با دندان میباشد. باندینگ ها معمولا از جنس کامپوزیت (رزین پلاستیکی با دو..
253,000 تومان
برند: NN
دستگاه تست قند خون کلور چک CLEVER CHEK مدل TD-4230دستگاه تست قند خون کلور چک یکی از دستگاه های تست قند خون خوب در بازار ایران می باشد. همراه این دستگاه ۱۰ عدد نوار تست قند و لانست ارایه می شود. کلور چک در کمتر از ۷ ثانیه با حداقل میزان خون ۰.۷ میکرولیتر میتواند میزان قند خون شما را اطلاع رسانی ک..
107,000 تومان
برند: NN
نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی ( دو بسته ۲۵ عددی) CLEVER CHEاین نوار برای دستگاههای با کد TD-4230 مناسب می باشدنوار تست قند خون امپرور کلیورچک در دو بسته بندی ۲۵ تایی ارایه می شود. علت ارایه در بسته بندی جدا به این سبب است که بعد از باز کردن هر قوطی شما تنها ۳ ماه فرصت دارید تا از نوا..
123,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 159 (14 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات