منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

پنس کروکودیل متوسط پنس کروکودیل متوسط
جدید فروش ویژه -25 %
برند: NN
پنس کروکودیل متوسطفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن اجسام خارجی از گلو و نای و یا آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاوه بر اتاق اورژانس در بخش..
290,000 تومان 389,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
پنس کروکودیل کوچک پنس کروکودیل کوچک
جدید فروش ویژه -9 %
برند: NN
پنس کروکودیل کوچکفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاوه بر اتاق اورژانس در بخش اتاق عمل نیز مصرف می شود. این ..
230,000 تومان 253,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
پنس کروکودیل بزرگ پنس کروکودیل بزرگ
جدید فروش ویژه -6 %
برند: NN
پنس کروکودیل بزرگبرای خارج کردن جسم خارجی از واژن یا IUD کاربرد داردفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاو..
380,000 تومان 405,000 تومان
قیمت بدون مالیات:380,000 تومان
برند: NN
پنس اس ام Sm Forceps این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس اس ام معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. همچنین در تعویض پانسمان و برداشتن پانسمان کاربرد دارد. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد با این تفاوت که دارای قفل نمی باش..
99,000 تومان
قیمت بدون مالیات:99,000 تومان
برند: NN
پنس اس ام Sm Forceps این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس اس ام معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. همچنین در تعویض پانسمان و برداشتن پانسمان کاربرد دارد. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد با این تفاوت که دارای قفل نمی باش..
94,000 تومان
قیمت بدون مالیات:94,000 تومان
پنس موسکیتو مستقیم ۱۲ سانتی متر پنس موسکیتو مستقیم ۱۲ سانتی متر
جدید فروش ویژه -14 %
برند: NN
پنس موسکیتو راست ۱۲ سانتی مترپنس موسکیتواز جنس استیل می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و ..
95,000 تومان 110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
برند: NN
پنس موسکیتو راست ۱۴ سانتی مترپنس موسکیتواز جنس استیل و ساخت برند BJB می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این پنس با ت..
109,000 تومان
قیمت بدون مالیات:109,000 تومان
برند: NN
پنس بایونت Bayonet Forcepsپنس بایونت که به زبان انگلیسی Bayonet Forceps گفته می شود درواقع معنی بایونت سرنیزه می باشد که برگرفته از سرنیزهای تفنگ های قدیمی در جنگ جهانی دوم است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس بایونت معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. ه..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
برند: NN
پنس موسکیتو منحنی ۲۱ سانتی متر پرایمپنس موسکیتواز جنس استیل و ساخت برند پرایم می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
برند: NN
سر ساکشن لوزه یانکوئرسرساکشن یانکوئر مربوط به لوزه یکی از ابزار جراحی می باشد که از جنس استیل زنگ نزن تولید شده است. یک سر یانوکر به شلنگ متصل به مکنده و سر آزاد آن در داخل دهان برای ایجاد مکش قرار می گیرد. این سر ساکشن در سایز های مختلفی تولید می شود. از این سرساکشن برای خالی کردن سریع حفرات و ..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
اسپکولوم بینی متوسط استیل اسپکولوم بینی متوسط استیل
جدید فروش ویژه -16 %
برند: NN
اسپکولوم بینی متوسط استیل برای بینی متوسط تا بزرگاسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کا..
190,000 تومان 226,900 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
سر ساکشن فرایزر و دندانپزشکی فلزی سایز ۱۰
جدید فروش ویژه -13 %
برند: NN
سر ساکشن جراحی یا  سرساکشن دندانپزشکی استیلسر ساکشن فلزی دندانپزشکی از نوع استیل زنگ نزن با مقاوت و طول عمر بالا تولید شده است. ساخت کشور پاکستان می باشد. سرساکشن فرایزر می تواند دارای سری مستقیم و یا انحنا دار، کوتاه و یا بلند باشد. این سر ساکشن ها بسته به اینکه در دست جراح یا دندانپزشک باشند ک..
115,000 تومان 132,000 تومان
قیمت بدون مالیات:115,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 437 (37 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات