منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

برند: NN
دستگاه ساکشن حرفه ای و پرتابل  ویرا F60   دستگاه ساکشن پرتابل ویرا F60 برای ساکشن جراحی های کوچک در مطب، عمل های لیپوساکشن، کلینیک، بیمارستان در بخش های مختلف و آمبولانس قابل استفاده می باشد. ساکشن ویرا با طراحی هوشمندانه و ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام میدهد. فناور..
17,300,000 تومان
برند: NN
پنست جراحی بدون آج دار ۱۶ سانتی متر BJBپنست که به زبان انگلیسی هم نیز با همین نام شناخته شده است (Pincette) . این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. پنست علاوه بر اتاق عمل دراکثر بخش های بیمارستان و درمانگاه نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قر..
36,000 تومان
برند: NN
دستگاه فشار خون جیوه ای بازویی پایه دار  0197دستگاه فشار خون جیوه ای – چرخ دار ایستاده برای استفاده حرفه ای ثبت فشار خون می باشد. دستگاه فشار چرخ دار همچنین دارای محفظه ای برای نگهداری کاف فشار خون و منظم نگاه داشتن لوله های دستگاه می باشد. دستگاهفشار خون جیوه ای دارای استاندارد اروپایی CE می با..
1,850,000 تومان
برند: NN
سلول یدک تشک مواجتشک های مواج به دو نوع تخم مرغی و سلولی تقسیم می شوند. در نوع سلولی تشک مواج از سلولهای مستطیل شکل و بهم چسبیده ای تشکیل شده است که از قسمت طول در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. سلول یدک تشک مواج برای مواقعی در تشک های مواج سلولی یک یا چندین سلول آسیب ببیند می تواند جایگزین سلول ..
229,000 تومان
برند: NN
تب سنج تفنگی غیر تماسی و دیجیتالی Jiacom مدل FR-880تبسنج غیر تماسی جی کام Jiacom برای اندازه گیری میزان دمای بدن از طریق پیشانی می باشد. طراحی آن کاملا آرگونومی می باشد. این دماسنج بر اساس اینفرارد از فاصله ۵ سانتی متری میزان دما را تشخیص می دهد. تب سنج و دما سنج جی کام با میزان حداقل خطا ۰.۰۱± ..
795,000 تومان
برند: NN
تب سنج غیر تماسی و دیجیتالی جی کام - Jiacom مدل FR-800تبسنج غیر تماسی جی کام Jiacom برای اندازه گیری میزان دمای بدن از طریق پیشانی می باشد. این دماسنج بر اساس اینفرارد از فاصله ۵ سانتی متری میزان دما را تشخیص می دهد. تب سنج و دما سنج جی کام با میزان حداقل خطا ۰.۰۱±  از دقت بالایی برخوردار است. د..
690,000 تومان
برند: NN
دستگاه ساکشن خانگی HSPدستگاه ساکشن اچ اس پی برای ساکشن جراحی های کوچک نظیر حجامت یا کارهای سبک درمنزل، مطب، کلینیک قابل استفاده می باشد. ساکشن hsp با ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام میدهد. با استفاده از این ساکشن خون آبه و ترشحات از مجرای تنفسی فوقانی و میانی بیما..
1,200,000 تومان
برند: NN
دستگاه ساکشن موتور قوی HSPدستگاه ساکشن اچ اس پی برای ساکشن جراحی های کوچک در مطب، کلینیک، بیمارستان و آمبولانس قابل استفاده می باشد. ساکشن hsp با ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام میدهد. با استفاده از این ساکشن خون آبه و ترشحات از مجرای تنفسی فوقانی و میانی بیمار بر..
1,726,000 تومان
برند: NN
پنس کروکودیل ۲۵ سانتی متر  Aligator forcepsپنس کروکودیل ۲۵ سانتی مترفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن اجسام خارجی از گلو و نای و یا آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز ..
339,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل  PMCO115دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCO-115این روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در بازار ملتهب ای..
370,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات زیر سری متحرک عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات دارای سری قابل تحرک در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژا..
1,390,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از نوع HR است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرایشی و زیبای..
1,150,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 270 (23 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات