منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

ماسک اکسیژن بزرگسال

ماسک اکسیژن بزرگسال
ماسک اکسیژن بزرگسال
15,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: MSK-02
  • زمان ارسال: ۱ روز کاری ( تهران تحویل و شهرستان تحویل پست)

ماسک اکسیژن بزرگسال

ماسک اکسیژن شفاف بزرگسالان برای اکسیژن رسانی افراد نیازمند به تهویه موثر هوایی می باشد. این ماسک برای افزایش سرعت واکنش دارای چاک آسان باز شو و بسته بندی مناسب می باشد. جنس ماسک های اکسیژن از موادی است که برای سلامتی  بدن خطری ایجاد نمی کند و از مواد مدیکال گرید در آن استفاده می شود. طول شلنگ آن ۱۴۰ سانت می باشد تا دسترسی راحتتری به منبع اکسیژن باشد. کش فیکس کننده آن بسیار مرغوب و با دوام است. 

 این ماسک به علت شفاف بودن اجازه بررسی وضعیت بیمار را توسط کادر درمان مهیا میکند. ماسک اکسیژن دارای کش ثاب کننده ای ایست که از پشت سر و بر روی دو لاله ی گوش عبور می کند. ماسک اکسیژن دارای  شلنگ ۱۴۰ سانتی می باشد که یک سمت آن به چمپر ماسک و سر دیگر شلنگ به مخزن اکسیژن متصل می شود. ماسک اکسیژن با پوشش بینی و دهان حجم نسبتا بیشتری را در مقابل لوله بینی به بدن می رساند. این نوع اکسیژن رسانی مانند لوله نازال یا بینی برای حالت های اکسیژن رسانی کم تا متوسط کاربرد دارد. در صورت تنظیم کردن جریان اکسیژن منبع به صورت 10 الی 6 لیتر در دقیقه   Fio2 یا میزان غلظت اکسیژن به میزان۵۵ تا ۳۵  درصد برای بیمار فراهم می نماید. باید برای افزایش کارایی دهانه ورودی ماسک دقیقا روبروی دهان و بینی قرار بگیرد، در غیر اینصورت اکسیژن از کناره ها نشط پیدا می کند.

مشخصات کلی
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفاکسیژن رسانی در حد متوسط و کم
مزایای استفادهاستفاده از مواد مناسب برای سلامتی انسان، قیمت مناسب و کیفیت بالا
کشور سازندهایران
جنسپی وی سی مدیکال گرید

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات