منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

لوازم جانبی تست قند خون

برند: NN
نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی ( دو بسته ۲۵ عددی) CLEVER CHEاین نوار برای دستگاههای با کد TD-4230 مناسب می باشدنوار تست قند خون امپرور کلیورچک در دو بسته بندی ۲۵ تایی ارایه می شود. علت ارایه در بسته بندی جدا به این سبب است که بعد از باز کردن هر قوطی شما تنها ۳ ماه فرصت دارید تا از نوا..
123,000 تومان
برند: NN
نوار تست قند خون آی سنس-کیرسنس-ان CareSens N بسته ۵۰ عددینواردستگاه تست قند خون Isens مربوط به دستگاه های تست قند خون کیرسنس می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های اوو در چند مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری ب..
84,000 تومان
برند: NN
نوار تست قند خون ۵۰ عددی آوان مدل AGM01نواردستگاه تست قند خون AVAN مربوط به دستگاه های تست قند خون آوان مدل AGM01 می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های آوان هستند که در پنج مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری به..
69,000 تومان
برند: NN
نوار تست قند خون اوو Embrace evo - EVOنواردستگاه تست قند خون EVO یکی از دستگاه های تست قند خون تولید شده تحت لیسانس آمریکا می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های اوو در چند مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری به ..
87,500 تومان
نوار تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این نوارها در بسته بندی های ۵۰ عددی می باشند. که به دستگاه زیکلاس مد  با هر کدی سازگار می باشد. فقط قبل از اتصال نوار تست قند به دستگاه کد ها را در تنظیمات چک کنید که یکی باشند. بعلت مسایل بهداشتی دست..
94,000 تومان
 نوار تست قندخون گلوکوشر مدل استار ( GlucoSure STAR ) بسته 50 عددینوار تست قند خون GlucoSure STAR در قوطی ۲۵ عددی عرضه می شود. این کیت ها از نظر کیفیت و طول اثر بسیار دقیق می باشند. پس از باز کردن قوطی باید توجه داشته باشید که ظرف مدت سه ماه باید از آن استفاده کنید وگرنه ممکن است نتیجه مطلوب را ..
82,000 تومان
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu-Chek-Active در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. نوا..
25,000 تومان
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu Chek Performa در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید...
25,000 تومان
نوار تست قند خون ماژور بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون ماژور بسته ۵۰ عددی
تماس بگیرید
نوار تست قند خون ماژور دو  MAJOR II بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون ماژور دو در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. این م..
115,000 تومان
نوار تست قند IME DC بسته ۵۰ عددی نوار تست قند IME DC بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME DC  بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME-DC در بسته بندی عددی ۵۰ عددی عرضه می شود. باید توجه داشته باشید بعد از باز کردن هر بسته و قوطی نوار تست فقط ۳ ماه اعتبار استفاده دارد. در دمای اتاق و فاقد رطوبت نگهداری شود. میزان قند خون نرمال بین در حالت ن..
85,000 تومان
نوار تست قند خون امپرور بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون امپرور EmpErOr در بسته بندی ۵۰ تایی ارایه می شود. این نوار تست قند خون در بسته بندی های متفاوت با عملکرد یکسان می باشد علت آن هم این است که دستگاه امپرور برای نوارهای خود کد تعیین نکرده و همه نوارهای ارایه شده کاربردی می باشند. و ارسال رنگ آن ..
74,900 تومان
نوار تست قند بایونیم بسته ۲۵ عددی Bionime GM110
فروش ویژه -9 %
نوار تست دستگاه قند بایونیم  و   یکی هستند GM-300 - GM110تاریخ انقضاء 07/2021این نوار تست ساخت کشور تایوان. با کیفیت ساخت بالا می باشد. در هر قوطی نوار ۲۵ عدد استریپت موجود می باشد. دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا ..
78,000 تومان 86,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات