منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid

فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid
فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid
فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid
فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid
فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid
329,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Bio-Aneroid
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری ( تهران تحویل و شهرستان تحویل پست)

فشار سنج عقربه ای بایوتک ام جی مدل Aneroid

فشار خون بالا یا پرفشاری معمولا یک بیماری مزمن می باشد. کنترل فشار خون برای تمامی افراد و تمامی سنین و در هر شرایطی توصیه می شود. فشار نرمال می بایست در حالت استراحت دیاستولی ۱۰۰ الی ۱۴۰ میلی متر جیوه و دیاستولی ۶۰ الی ۹۰ میلی متر جیوه باشد (میانگین آن ۱۲۰/۸۰ میلی متر جیوه می باشد) و هرگونه افزایش یا کاهش فشار از میزان یاد شده غیر طبیعی است و  می بایست علت آن به سرعت تشخیص و درمان شود وگرنه ممکن است اختلالات غیر قابل جبرانی برای فرد ایجاد شود.  لزوم کنترل فشار خون در افراد مسن، باردار، کسانی که داروهای کنترل فشار مصرف می کنند، بیماریهای خاص و …. بیشتر می باشد. نتایج یک تحقیق بین‌المللی با همکاری گروهی از محققان و دانشمندان ایرانی دربارهٔ تأثیر تغذیه در مرگ ناشی از بیماری‌های قلبی-متابولیک (بیماری‌های قلبی و عروقی و دیابت و سکته‌های مغزی) در ۲۰ کشور خاورمیانه و شمال آفریقا نشان می‌دهد که فشار خون مهم‌ترین عامل مرگ در اثر این بیماری‌ها در تمام این کشورها است. در تمام این کشورها، بیماری‌های قلبی-متابولیک عامل ،۴۳ درصد از مرگ‌های زودرس (زیر هفتاد سال) بوده‌است. در ایران نیز فشار خون بالا مهم‌ترین عامل خطرساز و باعث مرگ می باشد.
دستگاه فشار سنج بایوتک ام جی بسیار دقیق و مناسب استفاده در منزل و محیط بیرون می باشد. برای اندازه گیری صحیح بهتر است کاف همراستای سرخرگ باشد.

آموزش گرفتن صحیح فشار خون با دستگاه فشار سنج عقربه ای
 کاف فشار خون می بایست نه خیلی شل و نه خیلی سفت بسته شود. گوشی پزشکی را نباید کاملا در زیر کاف قرار داد، بلکه می بایست به آرامی و بدون فشار با نوک انگشتان قسمت پهن گوشی پزشکی را بر روی شریان قرار دهید. برای پیدا کردن شریانهای بازویی باید دقت شود شریان بازویی در ۱/۲ داخلی بازو و به سمت بدن در حالتی است که بازو را به دو نیمه چپ و راست تقسیم کنیم. دقت نمایید کاف فشار خون را حدود ۱ الی ۲ سانتی متر بالاتر از خمیدگی آرنج قراردهید.

مشخصات کلی
ابعاد و اندازه7×12×9 سانتی متر
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفکنترل فشار خون سیستولی و دیاستولی
وزن۴۵۰ گرم
نوعبازویی عقربه ای
محتویگوشی پزشکی تک سر، دستگاه سنجش فشار خون با کیفیت بالا، پمپ هوای دستی و شیر تخلیه، بازوبند حرفه ای سایز بزرگسالان، کیف قابل حمل زیپ دار

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات