منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع پارچه آن بسیار ل..
15,000 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدار، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع پارچه آن..
15,500 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند بدون کش ۲۴۰×۱۴۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و و بدون کش، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۱۴۰ در ۲۴۰ سانتی متر است. نوع ..
17,500 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۴۰×۱۴۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدار، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۱۴۰ در ۲۴۰ سانتی متر است. نوع پارچه ..
18,000 تومان
ماسک کودک بکر پنج لایه بسته ۱۰ عددی ماسک کودک بکر پنج لایه بسته ۱۰ عددی
جدید فروش ویژه -91 %
ماسک کودک برای کودکان ۵ لایه ۲ لایه فیلتر دار ۵ الی ۱۵ سالماسک کودک شرکت بکر بصورت بسته بندی های بهداشتی و تکی قابل عرضه می باشد. یکی از دغدغه های پدر و مادران در دوران کرونا و بیماری های همه گیر فصلی مراقبت و محافظت ازسلامتی کودکان می باشد. ماسک کودک بکر محصولی منحصر بفرد مناسب کودکان ۵ الی ۱۵ ..
6,100 تومان 65,000 تومان
میکروتیوب بکر ۱/۵ میلی لیتر
 بسته ۵۰۰ عددیمیکرو تیوب بکر  با ظرفیت ۱.۵ میلی لیتر می باشد. بر روی درب میکروتیوب ناحیه دایره ای شکلی قرار دارد که نازک تر. از قسمت های دیگر می باشد که امکان نمونه گیری با سرنگ را راحتر می کند. میکروتیوب تولید شده بکر شفاف و از مواد مدیکال گرید تولید شده است. ته میکر..
105,000 تومان
سوآپ آزمایشگاهی بکر ۲۵۰۰ عددی در بسته بندی تکیسوآپ آزمایشگاهی برای برداشتن نمونه در محیط آزمایشگاهی و بیمارستانی کورد استفاده قرار میگیرد. سوآپ آزمایشگاهی بکر دارای چوب بلند و شکننده ای است که دریک  سمت آن پنبه پیچیده شده می باشد. سوآپ ها در آزمایشگاه ها برای برداشتن و کشت از بافت ، از زخم و … ..
9,999,000 تومان
اپلیکاتور آزمایشگاهی بکر۷۷۰۰ عدد در یک کارتن شامل ۳۵ بسته ۲۲۰ عددیاپلیکاتور ها وسایلی هستند که برای برداشتن یا اانتقال دارو و یا نمونه آزمایشگاهی کاربرد دارند. اپریکاتورها به صورت میله ای نازک می باشند که در انتها می توان با انگشتان اپلیکاتور را در دست گرفت یا اینکه به دور این میله نازک تیوب..
385,000 تومان
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ محداقل خرید ۵ عددملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه ب..
43,000 تومان
رینگ یا حلقه ختنه بکر در سایز ۱/۲ – ۱/۳- ۱/۵ بسته بندی ۲۰۰ عددیدرهنگام خرید سایز مورد نظر را از منوی سفارش انتخاب کنیدرینگ ختنه بکر در بسته بندی های تکی و استریل در سه سایز و در کارتن های ۲۰۰ عددی عرضه می شود. ختنه یا Circumcision نوعی عمل سرپایی است که در آن پوست روی آلت تناسلی برداشته می ش..
499,000 تومان
دستکش لاتکس استریل و بدن پودر بکر ۱۲ جعبه ۷۰ بسته ایهر بسته شامل دو عدد دستکش استریل می باشددستکش لاتکس بدون پودر شرکت بکر در بسته های استریل عرضه می شود. این محصول با کیفیت و کشسانی بالا می باشد. از این دستکش بعنوان دستکش معاینه نیز نام برده می شود چون در مقایسه با سایر دستکش ها ، دستکش لات..
2,950,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریلاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در ..
7,600 تومان
نمايش 1 تا 12 از 247 (21 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات