منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

ظریف پلیمر | Zarif Polymer

شرکت ظریف پلیمر جز یکی از بزرگترین تامین کننده ایرانی، در زمینه تجهیزات چهارگانه بیمارستانی میباشد که 50 درصد از کل نیاز های بیمارستان را تامین میکند. شرکت ظریف پلیمر از سال 1369 تا اکنون در حال فعالیت میباشد. هدف شرکت ظریف پلیمر ارائه ی محصولات با کیفیت و طبق نیاز مردم میباشد. همچنین ظریف پلیمر برای تولید محصولاتش از مواد اولیه درجه یک استفاده کرده ، و محصولی با کیفیت بالا ، با قیمتی مناسب و طبق خواسته ی مشتری به بازار ارائه میدهد. شرکت ظریف پلیمر دارای استاندارد های ISO9001:2015 و ISO13485:2016 برای تولید محصولات پلیمری پزشکی میباشد. بخش تولیدی محصولات پلیمری "ظریف پلیمر" از سال 1374 راه افتاده است.
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریلاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در ..
2,020,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,020,000 تومان
کلمپ بند ناف 
بکرکلمپ های بند ناف بکر زیبا و ارگونومیک و محکم هستند. شرایط تولید آن بعد از انجام کلیه آزمایشات و تست های بیولوژیکی و فیزیکی انجام شده است. قفل کلمپ بند ناف به گونه ای است که ریسک باز شدن آن بسیار پایین است. بسته بندی آن بر اساس آخرین متدهای روز به صورت بلیستر می باشد. کلمپ بند نا..
800 تومان
قیمت بدون مالیات:800 تومان
پوآر  نوزاد بکر با بسته بندی مدیکال و جعبه ای – بسته بندی ۴۰۰ عددیپوآر  وسیله ای است که از مواد اولیه مدیکال گرید ساخته شده است. متاسفانه محصولات مشابه در بازار از  پلی وینیل کلراید ساخته شده است. پوآر بینی به صورت استریل بسته بندی می شود. کاربرد اصلی پوآر برای تمیز کردن بینی است و علت نامیدن آن..
640,000 تومان
قیمت بدون مالیات:640,000 تومان
پوآر  نوزاد
 بکر مدیکال گرید – بسته بندی ۴۰۰ عددیپوآر  وسیله ای است که از مواد اولیه مدیکال گرید ساخته شده است. متاسفانه محصولات مشابه در بازار از  پلی وینیل کلراید ساخته شده است.  کاربرد اصلی پوآر برای تمیز کردن بینی است و علت نامیدن آن با عنوان پوآر بینی به همین علت است.

پوآر بینی در هنگام تو..
1,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,400,000 تومان
کاور  پروب سونوگرافی غیر استریل ۲۵۰۰ عددیکاور سونگرافی بکر در دو نوع استریل و غیر استریل ارایه می شود. کاور پروب  یک بار مصرف بکر برای پوشش دادن پروب سونوگرافی ارایه می شود. در نوع استریل آن برای سونوگرافی های داخل واژن و نوع غیر استریل برای سونوگرافی های خارج رحمی کاربرد دارد. استفاده از این کا..
1,125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,125,000 تومان
سرپوشه پزشکی، شیلد پوشاننده صورت و شانه کارتن ۵۰ عددیاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی در ا..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانهاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی در ا..
24,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,000 تومان
کاتتر IUI (آی یو آی)کاتتر IUI (آی یو آی) یکی از ابزار های مهم در خط مقدم نا باروری می باشد. امروزه شرکت های مختلفی IUI را وارد می کنند یا از محصولات داخلی استفاده می کنند.   کاتتر IUI بکر یکی از مرغوب ترین کاتترهای موجود در بازار کالای پزشکی می باشد که مورد توجه بسیاری از دست اندرکاران می باشد. ..
1,545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,545,000 تومان
مسواک انگشتی رویال بکر - بسته بندی 650 عددیرشد و رویش دندان ها یکی از مهمترین فرآیند رشد در انسان است. نگهداری و توجه به دندان ها از همان ابتدای شروع رشد دندان های شیری از حدود شش ماهگی به بعد بسیار مهم میباشد. به طور کلی در اکثر موارد زمانی که کودک شروع به رشد دندان میکند، لثه های وی با خارش هم..
3,523,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,523,000 تومان
روتختی یک بار مصرف نایلونی کشدار 220×120 بسته تکیحداقل خرید ۵ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدارمی باشد. این محصول از مواد مدیکال گرید و از جنس پی وی سی تولید شده است. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع مواد بکار رفته در آن مرغوب است. رنگ آن در اغلب موارد سبز ( اما بسته به زمان تولی..
17,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,000 تومان
آبسلانگ غیر استریلآبسلانگ در ایران به نام Tongu Depressor در زبان انگلیسی و Abaisse Langue در زبان فرانسوی هم شناخته می شود. در نوع یک بار مصرف برای معاینه دهان و حلق توسط کادر درمان تولید شرکت ظریف پلیمر می باشد. ابزاری که با اندک فشار باعث پایین نگه داشتن زبان می شود و امکان مشاهده کامل حفره د..
512,500 تومان
قیمت بدون مالیات:512,500 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریل - بسته بندی 440 عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز..
2,265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,265,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 261 (22 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات