منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

سیتیزن - Citizen

سیتیزن یک شرکت تجهیزات پزشکی ژاپنی است که اقدام طراحی و تولید محصولات پزشکی در مصارف خانگی میکند. هدف این شرکت ارتقای سلامت عمومی جامعه و در دسترس قرار دادن کالاهای طبی در مقیاس خانگی است. این شرکت در سال ۱۳۸۱ تاسیس شده و به طور مستمر در عرصه جهانی، محصولات خود را صادر میکند. ایران نیز یکی از کشورهای واردکننده محصولات سیتیزن میباشد.
آداپتور سیتیزن - Citizen
ناموجود
آداپتور سیتیزن - Citizen آداپتور یک وسیله برقی است که جریان متناوب برق با ولتاژ بالا را به یک جریان با ولتاژ پایین و متناسب و یک جریان مستقیم تبدیل میکنند. این محصول میتواند به طول عمر عملکرد دستگاه کمک کند. در بسیاری از انواع تجهیزات پزشکی استفاده از آداپتورها برای جلوگیری از خرابی و یا ایجاد ج..
188,370 تومان
کاف سایز M سیتیزن - Citizen یکی از ابزار اندازه گیری فشار خون، استفاده از فشارسنج هاست فشارسنج ها با اندازه گیری میزان ضربان و نبض فرد، میتوانند فشار کلی بدن وی را اندازه گیری کنند. برای اینکار لازم است تا در نقطه ای از بدن که شریان خونی وجود دارد، برای مدت کوتاهی در جریان خون وقفه و خلل ایجاد ک..
422,625 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-304فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فر..
1,138,500 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-452 فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است ف..
1,145,400 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-452 ACفشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است..
1,388,625 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-453 فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است ف..
1,509,375 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-453 ACفشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است..
1,509,375 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-503 فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-503
ناموجود
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH-503فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فر..
1,056,563 تومان
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک سیتیزن - Citizen مدل CH- 456فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است ف..
1,932,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات