منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

سوپا | SUPA

شرکت سوپا اولین تولید کننده لوازم پزشکی یک بار مصرف در ایران میباشد. هدف شرکت سوپا برطرف کننده ی نیاز مردم از وسایل پزشکی یکبار مصرف و تولید اجناس با کیفیت و مقرون به صرفه میابشد. راه اندازی شرکت سوپا از نوروز سال 1366 شروع شد و تا زمستان 1367 به طول انجامید. و در نهایت در تاریخ 22 بهمن 1367 شرکت سوپا افتتاح گردید. در آغاز کارخانه ی تولیدی شرکت سوپا با تولید 13 قلم کالا ی یک بار مصرف شروع به کار کرد ، با گذر زمان و تلاش روز افزون شرکت سوپا و همچنین تلاش برای تولید کالا هایی با کیفیت بالا و طبق نیاز مصرفی مردم و با برابری با استاندارد های جهانی ، در زمان کوتاهی توانست کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را بدست بیاورد. شرکت سوپا در تاریخ آبان 1375 شایست به دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001 گردد. در حال حاضر شرکت سوپا تولید کننده ی بیس از 500 محصول که تولید شده از بیش از 7300 قطئه میباشد. شرکت سوپا تضمین کننده ی کیفیت بالای کالا میباشد و همچنین برای رضایت مشتری ، خدمات پس از فروش در سرار کشور را برای مشتریان خود ارائه میدهد. شرکت سوپا عرضه کننده ی محصولات با قیمتی یکسان در دور ترین نقاط کشور میباشد که از این رو بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کار های مشابه را ازان خود کرده است. شرکت سوپا برای کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال برای افراد ، بیش از 1500 کارمند در سه شیفت کاری استخدام نموده است که این کارمندان به طور مستقیم با دست اندرکاران بخش تولید محصولات و تجهیزات پزشکی و... در ارتباط هستند.
ست سرم مدیکس Medix لوئر
جدید فروش ویژه -18 %
برند: سوپا | SUPA
ست سرم مدیکس Medix لوئرست سرم با میل لوئرمی باشد. این محصول دارای پمپ سرم در نزدیکی چمپر لوئر لاک ست سرم است. چمپر هواگیری دارد. دارای استاندارد ایران و تاریخ انقضا زمان دار می باشد.به طور کلی انسان با وزن و قد متناسب در طول روز بین ۲ الی ۵ لیتر مایعات نیاز دارد. این مایعات را میتوان از طر..
4,500 تومان 5,500 تومان
قیمت بدون مالیات:4,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
اسکالپ وین لوئرلاک تالاسمی سوپا با سوزن خارجی G27حداقل خرید ۲۴ عدد معادل یک دایکاتاسکالپ وین SCALPVIN تالاسمی سوپا با سوزن خارجی شماره ۲۷ می باشد. این اسکالپ برای افرادی که دارای بیماری تالاسمی می باشند استفاده می شود. برای اتصال اسکالپ وین تالاسمی به پمپ مخصوص می بایست قبل از انجام رگ گیری ..
4,500 تومان
قیمت بدون مالیات:4,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
لیوان مدرج دارو یا کاپ دارویی سوپاحداقل سفارش ۱۵۰ عدد معادل یک دایکاتکاپ دارویی سوپا برای استفاده در مراکز درمانی و منزل برای بیمار می باشد. این کاپ برای داروهایی که بصورت مایع می باشند و حجم دریافتی شربت برای بیمار مهم است مدرج شده است. برای رعایت اصول بهداشت و به حداقل رساندن دخالت دست در ..
800 تومان
قیمت بدون مالیات:800 تومان
برند: سوپا | SUPA
ظرف نمونه گیری غیر استریل مدفوع ۳۰ میلی لیتری سوپاحداقل تعداد سفارش ۳۶۰ عدد معادل یک کارتنظرف نمونه گیری غیر استریل مدفوع شرکت سوپا ، یکی از پر کاربردترین وسایل آزمایشگاهی می باشد. این ظرف برای جمع آوری و نگهداری مدفوع یا Stool است. نمونه آزمایش مدفوع یکی از متداول ترین آزمایش های موجود برای..
1,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000 تومان
نخ بخیه سیلک ۰ با سوزن کات سوپا بسته ۳۶ عددی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
نخ بخیه سیلک شماره صفر 0 با سوزن کاتینگ سوپاحداقل خرید ۳۶ عدد = یک بستهنخ بخیه جراحی سیلک یا همان Surgical Silk از الیاف غیر قابل جذب طبیعی و حیوانی درست شده است. این نخ که بنام Supasil نیز شناخته می شود برنگ مشکی می باشد. این نخ از فیبر طبیعی لارو کرم ابریشم می باشد که بصورت یک رشته بافته ..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
نخ بخیه سیلک ۰/۵ با سوزن کات سوپا ۳۶ عددی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
نخ بخیه سیلک شماره صفر پنج 05 با سوزن کاتینگ سوپانخ بخیه جراحی سیلک یا همان Surgical Silk از الیاف غیر قابل جذب طبیعی و حیوانی درست شده است. این نخ که بنام Supasil نیز شناخته می شود برنگ مشکی می باشد. این نخ از فیبر طبیعی لارو کرم ابریشم می باشد که بصورت یک رشته بافته شده braided silk تولید شده..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
نخ کاتگوت کرومیک ۰ با سوزن کاتینگ سوپا بسته ۳۶ عددی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
نخ کاتگوت کرومیک (دیر جذب) شماره صفر با سوزن کات سوپاحداقل خرید ۳۶ عدد معادل یک دایکاتنخ کاتگوت کرومیک قهوه ای تک رشته ای با سوزن راند سوپا. کات گوت کرومیک (Catgut Chromic) نوعی نخ بخیه قابل جذب بوده که از روده گاو و یا گوسفند وگاو تهیه می‌گردد. نخ های کروم بعلت استفاده از کروم در آنها جذبش..
324,000 تومان
قیمت بدون مالیات:324,000 تومان
نخ بخیه سیلک ۱ با سوزن کات سوپا ۳۶ عددی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
نخ بخیه سیلک شماره یک با سوزن کاتینگ سوپاحداقل خرید ۳۶ عدد = یک بستهنخ بخیه جراحی سیلک یا همان Surgical Silk از الیاف غیر قابل جذب طبیعی و حیوانی درست شده است. این نخ که بنام Supasil نیز شناخته می شود برنگ مشکی می باشد. این نخ از فیبر طبیعی لارو کرم ابریشم می باشد که بصورت یک رشته بافته شده..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
سرنگ ۵ سی سی لوئر لاک سه تیکه با سرسوزن ۲۳ سوپا سرنگ ۵ سی سی لوئر لاک سه تیکه با سرسوزن ۲۳ سوپا
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
سرنگ ۵ سی سی لوئر لاک سه تیکه با سرسوزن ۲۳ سوپاحداقل خرید ۱۰۰ عدد = یک دایکاتسرنگ های 5 cc شرکت سوپا با سرسوزن شماره ۲۳ می باشند. این سرنگ ها دارای سری صاف می باشند تا امکان اتصال فشاری یا کانکشن ها ( تیوپها، اسکالپ وین، آنٓیوکت، شالدون و ….) انجام شود. مواد بکار رفته در این سرنگ ها از مواد ..
1,500 تومان
قیمت بدون مالیات:1,500 تومان
لوله رابط پمپ انفوزیون ۱۵۰ سانتی متری فروش تکی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
لوله رابط پمپ انفوزیون (دستگاه پرفیوزر) ۱۵۰ سانتی متریلوله رابط سوپا برای اتصال و یا ایجاد ارتباط بین لوله های ارتباطی که اصطلاحا کانکشن تیوپ نیز به آنها می گویند ساخت شرکت سوپا می باشد. در مدل یک سر نر و یک سر مادگی امکان بسط دادن و متصل کردن این کانکشن ها به لوله طویل تر بر اساس نیاز شما وجود ..
10,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,000 تومان
درن کاروگیت سیلیکونی ۳۰ سانتی متر با خط سولفات باریم سوپا فروش تکی درن کاروگیت سیلیکونی ۳۰ سانتی متر با خط سولفات باریم سوپا فروش تکی
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
درن کاروگیت سیلیکونی ۳۰ سانتی متر با خط سولفات باریم سوپادرن کاروگیت (Corrugated Drain) یا درن کرکره ای شرکت سوپا لوله نرم و انعطاف پذیری ست از جنس سیلیکون که جراح بعد از عمل جراحی در ناحیه عمل میگذارد. در انتهای خروجی درن کاروگیت سنجاق قفلی توسط جراح وصل می شود تا درن در نتیجه جابجایی و به مرور..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
نخ بخیه سوپا بن پلی گلایکولیک اسید ۰-۶ دوسوزنه اسپاچولابا سوزن ۸
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
نخ بخیه سوپا بن شماره صفر شش 06 دوسوزنه اسپچولا ۸ میلیمتر سوپانخ بخیه سوپا بن از الیاف بافته شده با سوزن اسپچولا سوپا می باشد. سوپابن (Supabon) نوعی نخ بخیه قابل جذب بوده که بصورت صنعتی از الیاف بهم بافته polyglycolate  پلی گلیکولیک اسید (PGA) و با پوشش پلی گلاید تولید می‌گردد. پلی گلاید باعث م..
41,000 تومان
قیمت بدون مالیات:41,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 618 (52 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات