منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

برند: سوپا | SUPA
سه راه تزریق (سه راهی آنژیوکت)  پروتکتوردار سوپاسه راه آنژیوکت، سه راه تزریق، اری وی (Three ways) و نام های دیگری که منظورشان کالایی است که در انتهای خروجی کانولا ها، اسکالپ وین، شالدون ها و سایر اجزایی که دارای خروجی های لوئر وصل می شود. این محصول استریل و کاملا بهداشتی می باشد. این محصول دارای..
1,990 تومان
برند: سوپا | SUPA
دستکش استریل جراحی سوپا بدون پودر بسته ۵۰ عددیدستکش استریل جراحی سوپا در سایز بندی ۷.۵ و ۸ می باشند. که بصورت بسته های ۵۰ عددی عرضه می شود. این دستکش از مواد طبیعی تهیه شده است. این دستکش بر روی آستین کشیده می شود و در همانجا محکم می شود. بایه داخلی سیلیکونی است که باعث سهولت در پوشیدن و ضد حساس..
357,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
لیوان مدرج دارو یا کاپ دارویی سوپاکاپ دارویی سوپا برای استفاده در مراکز درمانی و منزل برای بیمار می باشد. این کاپ برای داروهایی که بصورت مایع می باشند و حجم دریافتی شربت برای بیمار مهم است مدرج شده است. برای رعایت اصول بهداشت و به حداقل رساندن دخالت دست در رساندن دارو به بیمار، نظم  و انظبات در ..
790 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست شستشوی دستگاه NSK دندانپزشکی سوپاوسیله شستشوی دندانپزشکی n.s.k شرکت سوپا. این ست از مواد مدیکال گرید با کیفیت بالا ساخته شده است. در بسته بندی های ۷۰ عددی می باشد.توسط این محصول موضع جراحی توسط دستگاه ژاپنی ان اس کا شستشو داده می شود. نحوه کار به این صورت است که سرم موجود در لوله سرم به..
41,600 تومان
برند: سوپا | SUPA
باند چشمی سوپاباند چشمی وسیله ای تمام سیلیکونی و قابل استفاده در جراحی های پزشکی می باشد. باند چشمی بهمراه باکل چشمی سوپا ساخته شده از مواد مدیکال گرید ضد حساسیت برای کاربردی حساس در جراحی باکل (Scleral buckling surgery) در ترمیم جداشدگی شبکیه می باشد. باکل اسکلرال تکه ای از سیلیکون نیمه سخت است..
19,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
باکل (Buckle) چشمی سوپاباکل چشمی وسیله ای تمام سیلیکونی و قابل استفاده در جراحی های پزشکی می باشد. باکل چشمی سوپا ساخته شده از مواد مدیکال گرید ضد حساسیت برای کاربردی حساس در جراحی باکل (Scleral buckling surgery) در ترمیم جداشدگی شبکیه می باشد. باکل اسکلرال تکه ای از سیلیکون نیمه سخت است که چشم ..
19,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
دستبند شناسایی بیمار سوپا بسته بندی ۱۰۰۰ عددیدستنبد شناسایی بیمار (Wrist Band =ریس بند ) شرکت سوپا ساخته شده از مواد ضد حساسیت می باشد. دستبندهای شناسایی در کلیه بخش های بیمارستانی از مریض های بستری موقت در اورژانس گرفته تا بیماران بستری در بخش ها و اتاق عمل قابل استفاده می باشد. مسئولیت اساسی و..
851 تومان
برند: سوپا | SUPA
گگ دهانی یا ماسک آندوسکوپی سوپاگگ دهانی یکی از ابزارهایی است که در باز نگه داشتن دهان در هنگام اندوسکوپی کاربرد دارد. Bite Block از بسته شدن و گاز گرفتن لوله آندوسکوپی که بصورت غیر ارادی توسط بیمار صورت می گیرد جلوگیری می کند. این وسیله یک بار مصرف، انعطاف پذیر و از جنس پلی استارین می باشد. دو س..
6,300 تومان
برند: سوپا | SUPA
شان دندانپزشکی یا رابردم سوپا در بسته های ۳۶ عددی (۱۰ بسته در کارتن)شان دندانپزشکی یا رابر-دم (Rabber Dam) شرکت سوپا از مواد بدون حساسیت و مدیکال گرید ساخته شده است. جنس آن از لاتکس بدون مواد اضافه و حساسیت زا می باشد. این شان بشکل مربعی ۱۵ سانتی متری می باشد که در پر کردن حفره های دندان کاربرد ..
96,900 تومان
برند: سوپا | SUPA
سیفتی باکس ۷ لیتری سوپاسیفتی باکس ها یا ظرف پسماند یک بار مصرف ساخت شرکت سوپا . این سیفتی باکس ها از مواد بسیار مقاوم برای حفاظت اشیاء آلوده طراحی شده اند. درب بسیار محکم و ایمن آن باعث جلوگیری از خروج سر سوزن و اشیاء تیز و آلوده به بیرون از سیفتی باکس می شود. قسمت جدا کننده سرسوزن در آن ایمنی ک..
32,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
سیفتی باکس ۱۲ لیتری سوپاسیفتی باکس ها یا ظرف پسماند یک بار مصرف ساخت شرکت سوپا . این سیفتی باکس ها از مواد بسیار مقاوم برای حفاظت اشیاء آلوده طراحی شده اند. درب بسیار محکم و ایمن آن باعث جلوگیری از خروج سر سوزن و اشیاء تیز و آلوده به بیرون از سیفتی باکس می شود. قسمت جدا کننده سرسوزن در آن ایمنی ..
43,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
سیفتی باکس ۱.۵ لیتری سوپاسیفتی باکس ها یا ظرف پسماند یک بار مصرف ساخت شرکت سوپا . این سیفتی باکس ها از مواد بسیار مقاوم برای حفاظت اشیاء آلوده طراحی شده اند. درب بسیار محکم و ایمن آن باعث جلوگیری از خروج سر سوزن و اشیاء تیز و آلوده به بیرون از سیفتی باکس می شود. قسمت جدا کننده سرسوزن در آن ایمنی..
11,200 تومان
نمايش 1 تا 12 از 469 (40 صفحه)