منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

دستگاه اتومات ضدعفونی کننده دست دیواری
ناموجود
دستگاه اتومات ضد عفونی کننده دست دیواری سلامتدستگاه هوشمند دیواری ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. این دستگاه در اماکن پر رفت و آمد بانک ها، مراکز آموزشی و فروشگاه ها و … کاربرد دارد. کارایی بسیار بالایی دارد که با میزان پاشش مناسب خود در مصرف م..
1,760,000 تومان
دستگاه اتومات ضدعفونی کننده دست رومیزی
ناموجود
دستگاه اتومات ضد عفونی کننده دست رومیزی سلامتدستگاه رومیزی ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. این دستگاه در اماکن پر رفت و آمد بانک ها، مراکز آموزشی و فروشگاه ها و … کاربرد دارد. کارایی بسیار بالایی دارد که با میزان پاشش مناسب خود در مصرف مواد ضدع..
1,860,000 تومان
تونل هوشمند ضدعفونی کننده سلامت مدل اکونومی تونل هوشمند ضدعفونی کننده سلامت مدل اکونومی
ناموجود
تونل ( گیت ) هوشمند ضدعفونی کننده سلامت مدل اکونومیگیت هوشمند ضدعفونی کننده سلامت برای مکان هایی که پر رفت و آمد می باشد بسیار کاربردی است. در مدل اکونومی آن مخزن مواد ضد عفونی در کنار تونل ضدعفونی همانند شکل قرار می گیرد. این دستگاه در ورودی اماکن پر رفت و آمد، مراکز آموزشی پزشکی، مدارس، آزمایش..
12,750,000 تومان
گیت هوشمند ضدعفونی کننده سلامتگیت هوشمند ضدعفونی کننده سلامت برای مکان هایی که با مشکل فضا در ورودی های خود مواجه هستند بسیار کاربردی می باشد. این دستگاه در ورودی اماکن پر رفت و آمد، مراکز آموزشی پزشکی، مدارس، آزمایشگاه ها، ساختمان های پر رفت و آمد، برج ها، سوپر مارکت ها و … برای ضدعفونی کردن اف..
13,450,000 تومان
تونل ضد عفونی کننده فول سلامت مدل B بدون جایگاه ضدعفونی دستتونل ضد عفونی کننده یا گیت هوشمند ضدعفونی کننده در مدل فول می باشد. در مدل A قسمت ضدعفونی کننده دست هم دارد و در مدل B ضدعفونی کننده دست را شامل نمی شود. این تونل ها در ورودی اماکن پر رفت و آمد، مراکز آموزشی پزشکی، مدارس، آزمایشگاه ها، ..
27,200,000 تومان
تونل ضد عفونی کننده فول سلامت مدلAتونل ضد عفونی کننده یا گیت هوشمند ضدعفونی کننده در مدل فول می باشد. در مدل A قسمت ضدعفونی کننده دست هم دارد و در مدل B ضدعفونی کننده دست را شامل نمی شود. این تونل ها در ورودی اماکن پر رفت و آمد، مراکز آموزشی پزشکی، مدارس، آزمایشگاه ها، ساختمان های پر رفت و آمد، ..
28,600,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات