منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز

ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا قرمز
تماس بگیرید
  • موجودی: موجود
  • مدل: SUP-SUCT-16
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری ( تهران تحویل و شهرستان تحویل پست)

ساکشن کتتر شماره ۱۶ سوپا نارنجی

ساکشن کتتر یا سوند ساکشن (Suction Catheter) محصولی از شرکت سوپا می باشد که در بسته های استریل تولید می شود. سوند ساکشن بر اساس سایز و رنگ از هم شناخته می شوند که نشان دهنده قطر لوله ساکشن می باشد. سایز کتتر از شماره ۸ بصورت زوج تا شماره ۲۰ شماره بندی می شود که در عکس های ارایه شده در سایت مدی لایف آورده شده است. توجه بفرمایید ساکشن کاتتر با سوند نلاتن (سوند تخلیه ادرار) تفاوت دارد و نمی بایست از این سوند برای اقدام به ساکشن استفاده کرد حداقل تفاوت آنها در طول لوله می باشد که سوند ساکشن ۱۰ سانتی متر بلند تر است. در ادامه صحبت های همکار شرکت سوپا در رابطه با تفاوت دو سوند نلاتن و ساکشن کتتر در ویدیو آورده شده است.


تفاوت سوند نلاتون و سوند ساکشن:

متاسفانه همکاران گرامی بعضی اوقات در مراکز درمانی بجای استفاده از سوند ساکشن از سوند نلاتون استفاده می کنند که صرفا برای تخلیه ادرار یا سایر ترشحات از نقاط مختلف بدن می باشد. سوند نلاتن در انتها بسته ولی سوند ساکشن در انتها دارای حفره ای بابت عمل ساکشن می باشد. طول ساکشن کاتتر از نلاتون بلند تر است. و سایر تفاوت ها که در فیلم آموزشی با جزییات بیشتر برای شما آورده شده است.

توضویح مختصری از ساکشن و نحوه ساکشن کردن:
ساکشن خروج ترشحات راه های تنفسی، توسط ساکشن کاتتر برای افرادی است که به تنهایی قادر به عمل خروج ترشحات نیستند.

برای انجام ساکشن بصورت خلاصه، ابتدا مکش دستگاه ساکشن را خاموش کرده تا مخاط بیمار را تروماتیزه نکنیم، سر ساکشن را به آرامی در مجرای مورد نظر وارد کرده و فشار مکش را تنظیم میکنیم و به صورت دوارانی وارد مجرا شده  و بهمان شکل هم از مجرا خارج می شویم. بعد از هر بار انجام ساکشن بیمار را با اکشیژن ۱۰۰ درصد هایپر ونتیله می کنیم

مدت زمان ساکشن:
باید توجه داشت که عمل ساکشن زیر ۱۵ ثانیه انجام شود تا بیمار دچار زجر تنفسی و هایپوکسی نشود. در صورت نیاز مجدد به ساکشن، بین هر عمل به ساکشن ۲۰ الی ۳۰ ثانیه تاخییر میگذاریم و در هر دقیقه فقط دو بار اجازه ساکشن داریم.


مشخصات کلی
استریل بودنهست
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
کشور سازندهایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات