منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

درموسپت بی دبلیو ۵۰۰ میلی لیتری رضا راد DERMOSEPT BWفوم آنتی سپتیک ویژه پوست بدون نیاز به آبکشی – محلول آماده به مصرف.درموسپت بی دبلیو محلول شوینده آماده به مصرف آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین ۲٪ می باشد. این محلول برای شستشوی بدن بیمار در تخت بدون نیاز به آبکشی بمنظور کاهش عوامل میکر..
105,000 تومان
قیمت بدون مالیات:105,000 تومان
درموسپت بی دبلیو ۲۰۰ میلی لیتری رضا راد DERMOSEPT BWفوم آنتی سپتیک ویژه پوست بدون نیاز به آبکشی – محلول آماده به مصرف.درموسپت بی دبلیو محلول شوینده آماده به مصرف آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین ۲٪ می باشد. این محلول برای شستشوی بدن بیمار در تخت بدون نیاز به آبکشی بمنظور کاهش عوامل میکر..
42,000 تومان
قیمت بدون مالیات:42,000 تومان
درموسپ دبلیو محلول شوینده رضا راد DERMOSEPT Wاین محلول هم برای اسکراپ دست کادر درمان و جراحان و همچنین شستشوی بدن بیمار برای پرپ کاربرد دارد.درموسپت دبلیو محلول شوینده آماده به مصرف آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین ۴٪ می باشد. این محلول برای شستشوی بدن بیمار در تخت و همچنین جهت آماده ..
52,000 تومان
قیمت بدون مالیات:52,000 تومان
درموسپ دبلیو محلول شوینده رضا راد DERMOSEPT Wاین محلول هم برای اسکراپ دست کادر درمان و جراحان و همچنین شستشوی بدن بیمار برای پرپ کاربرد دارد.درموسپت دبلیو محلول شوینده آماده به مصرف آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین ۴٪ می باشد. این محلول برای شستشوی بدن بیمار در تخت و همچنین جهت آماده سا..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
درموسپت پی رضا راد محلول ضدعفونی محل جراحی DERMOSEPT P- اسپری محلول ممکن است کمی با عکس محصول متفاوت باشدمحلول ضدعفونی کننده محل جراحی مناسب برای آماده سازی و پرپ محل جراحی و اقدامات قبل عمل می باشد. آماده و ضدعفونی کردن محل جراحی برای کنترل عفونت و انتقال عومل بیماری زا در محل برش جراحی  اس..
65,000 تومان
قیمت بدون مالیات:65,000 تومان
درموسپت تزریق آی ان جی رضا راد DERMOSEPT INJمحلول الکلی آماده مصرف برای ضدعفونی کردن محل تزریق یا ورود کانولا ساخت شرکت رضا راد می باشد که در ۳۰ ثانیه اثر گذاری دارد. این محلول ضد عفونی در کلیه پروسیجرهای درمانی که نیاز به ضدعفونی کردن پوست قبل از هر اقدام میباشد کاربردی می باشد. برای هر گونه فع..
32,000 تومان
قیمت بدون مالیات:32,000 تومان
درموسپت پلاس۲۵۰ میلی لیتر + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و تحریک کننده پو..
34,000 تومان
قیمت بدون مالیات:34,000 تومان
درموسپت ژل نیم لیتری ( ۵۰۰ میلی لیتر ) کارتن ۲۴ عددیدرموسپت ژل ( DERMOSEPT GEL ) یکی از محصولات شرکت رضا راد می باشد. پایه این ژل بر اساس الکل می باشد و برای ضد عفونی کردن دست بکار می رود. حیطه اثر گذاری آن بسیار وسیع و شامل طیف گسترده ای از باکتریها، ویروس ها و قارچ ها می شود. مدت اثر آن برای پ..
1,392,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,392,000 تومان
ضدعفونی کننده سارفوسپت دو سطوح محیطی غیر قابل شستشو یک لیتری SURFOSEPT IIهر لیتر محلول غلیظ معادل ۱۰۰ لیتر محلول رقیق!سارفوسپت دو  SURFOSEPT II محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح محیطی غیر قابل شستشو ساخت شرکت رضاراد با ماندگاری بالا می باشد. سارفوسپت دو طیف وسیعی از باکتریها را در بر میگیر..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
ضدعفونی کننده سارفوسپت دو سطوح محیطی غیر قابل شستشو چهار لیتری SURFOSEPT IIسارفوسپت دو  SURFOSEPT II محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح محیطی غیر قابل شستشو ساخت شرکت رضاراد با ماندگاری بالا می باشد. سارفوسپت دو طیف وسیعی از باکتریها را در بر میگیرد. این محلول علاوه بر ضدعونی کردن خاصیت تمیز کن..
525,000 تومان
قیمت بدون مالیات:525,000 تومان
ضدعفونی کننده سارفوسپت ابزار ۲۵۰ میلی لیتری  SURFOSEPT INSTRUMENTسارفوسپت اینسترومنت، SURFOSEPT INSTRUMENT محلول کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کننده سطح متوسط ابزارهای پزشکی و دندانپزشکی تولید شرکت رضاراد می باشد. این محلول کاربرد گسترده ای در ضد عفونی ابزارآلات پزشکی بدون اثر خورندگی بر روی ..
50,000 تومان
قیمت بدون مالیات:50,000 تومان
ضدعفونی کننده سارفوسپت ابزار چهار لیتری  SURFOSEPT INSTRUMENTسارفوسپت اینسترومنت، SURFOSEPT INSTRUMENT محلول کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کننده سطح متوسط ابزارهای پزشکی و دندانپزشکی تولید شرکت رضاراد می باشد. این محلول کاربرد گسترده ای در ضد عفونی ابزارآلات پزشکی بدون اثر خورندگی بر روی آنه..
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:550,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات