منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

آداپتور رزمکس- Rossmaxآداپتور یک وسیله برقی است که جریان متناوب برق با ولتاژ بالا را به یک جریان با ولتاژ پایین و متناسب و یک جریان مستقیم تبدیل میکنند. این محصول میتواند به طول عمر عملکرد دستگاه کمک کند. در بسیاری از انواع تجهیزات پزشکی استفاده از آداپتورها برای جلوگیری از خرابی و یا ایجاد جریا..
388,700 تومان
ترمومتر و تب سنج فلکسیبل دیجیتال دهانی رزمکس Rossmax - مدل TG-380دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت..
194,350 تومان
ترمومتر و تب سنج دیجیتال دهانی رزمکس Rossmax - مدل TG-100دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و..
149,500 تومان
فشارسنج بازویی دیجیتالی رزمکس - Rossmax - مدل X9فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار م..
6,957,500 تومان
نبولایزر رزمکس – Rossmax مدل NE-100ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری ا..
1,459,350 تومان
نبولایزر رزمکس – Rossmax مدل NB-500ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری ا..
2,074,600 تومان
نبولایزر رزمکس – Rossmax مدل NB-80ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری از..
1,614,600 تومان
نبولایزر رزمکس – Rossmax مدل NA-100ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری ا..
1,578,720 تومان
کاف فشارسنج بازویی رزمکس - Rossmax یکی از ابزار اندازه گیری فشار خون، استفاده از فشارسنج هاست فشارسنج ها با اندازه گیری میزان ضربان و نبض فرد، میتوانند فشار کلی بدن وی را اندازه گیری کنند. برای اینکار لازم است تا در نقطه ای از بدن که شریان خونی وجود دارد، برای مدت کوتاهی در جریان خون وقفه و خلل ..
469,200 تومان
گوشی پزشکی رزمکس - Rossmax - مدل EB-600 گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا استتوسکوپ وسیله پزشکی است ک..
897,000 تومان
فشارسنج عقربه ای با گوشی رزمکس Rossmax - مدل GB-102فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچا..
550,850 تومان
فشارسنج مچی دیجیتالی رزمکس - Rossmax - مدل S-150فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار م..
1,135,050 تومان
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات