منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیز کلینیک

برند: NN
گالی پات شماره ۴ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
37,000 تومان
برند: NN
گالی پات شماره ۳ بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل اتوک..
33,000 تومان
برند: NN
گالی پات استوانه ای بزرگ استیلگلی پات یا Gallipot یکی از ابزار مورد نیاز در جراحی و پانسمان و حتی دندانپزشکی می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای گالی پات قرار دادن مواد ضدعفونی کننده یا پمادها  و آغشتن پنبه یا گاز در داخل گلی پات می باشد. با توجه به قابل ا..
32,000 تومان
برند: NN
لوله ادرار بانوان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار بانوان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. با توجه طراحی ارگونومی سا..
تماس بگیرید
برند: NN
لوله ادرار خوابیده آقایان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار آقایان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. لوله ادرار در برا..
تماس بگیرید
برند: NN
لوله ادرار ایستاده آقایان استیللوله ادرار یا ظرف ادرار آقایان که به آن یونیرال هم می گویند برای افرادی که بصورت دائم و یا موقت توانایی خروج از تخت را جهت دفع ادرار ندارند کاربرد دارد. وسیله ای است از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس آن بصورت همیشگی قابل استفاده می باشد. لوله ادرار در برا..
تماس بگیرید
برند: NN
مژر استیل ۲ لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای م..
تماس بگیرید
برند: NN
مژر استیل نیم لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای..
تماس بگیرید
برند: NN
مژر استیل ۱ لیتریمژر استیل Measure یکی از ابزار مورد نیاز در بخش های درمان و آزمایشگاه ها می باشد. وسیله ای پر کاربرد و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. یکی از کاربردهای آن اندازه گیری میزان مایعات دفعی ( ادرار، ترشحات و ...‌) می باشد. با توجه به قابل اتوکلاو شدن measure، امکان استریل کردن آن برای م..
تماس بگیرید
برند: NN
جا چیتل یا آبسلانگ بزرگ استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحتی..
94,000 تومان
برند: NN
جا چیتل یا آبسلانگ متوسط استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحت..
75,000 تومان
برند: NN
جا چیتل یا آبسلانگ کوچک استیلهمانطور که از اسم این وسیله پیداست ظرفی برای نگهداری آبسلانگ، تب سنج، پن لایت، ابزار پزشکی و.. می باشد. ظرفی استوانه ای در سه سایز و از جنس استیل زنگ نزن است . این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و مقاوم به اسید و باز و گرما می باشد، از این رو براحتی..
65,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات