منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plus ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plus
ناموجود
برند: بوده | BODE
ضد عفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plusکنسانتره غلیظ برای ضدعفونی کردن ابزار پزشکی و دندانپزشکی ساخت شرکت BODE آلمان می باشد. این مایع را با میتوان بمیزان ۳ درصد رقیق کرد ( میتوان ۳۰ میلی لیتر را در ۱۰۰۰ میلی لیتر آب حل نمود) در این شرایط در مدت ۱۵ دقیقه عمل ضدعفونی شدن در محلول ..
800,000 تومان
برند: بوده | BODE
ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس ردی تو یوز  ۵ لیتر  Korsolex Ready to useضدعفونی کننده ابزار ردی تو یوز یکی از محصولات شرکت BODE آلمان است. این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است. این ضدعفونی کننده دارای غلظت مناسب است به همین منظور نیاز نیست تا با آب رقیق شود. برای استفاده میت..
331,000 تومان
ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس بیسیک ۵ لیتر  Korsolex Basic ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس بیسیک ۵ لیتر  Korsolex Basic
ناموجود
برند: بوده | BODE
ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس بیسیک ۵ لیتر Korsolex Basicضدعفونی کننده ابزار کرسلکس بیسیک یکی از محصولات شرکت BODE آلمان است. این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است. این ضدعفونی کننده دارای کنسانتره غلیظ است به همین منظور جهت تمییز کدن ابزار و سطوح پزشکی و صنایع میبایست با کم..
900,000 تومان
برند: بوده | BODE
ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس بیسیک ۲ لیتر Korsolex Basicضدعفونی کننده ابزار کرسلکس بیسیک یکی از محصولات شرکت BODE آلمان است. این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است. این ضدعفونی کننده دارای کنسانتره غلیظ است به همین منظور جهت تمییز کدن ابزار و سطوح پزشکی و صنایع میبایست با کم..
589,000 تومان
برند: بوده | BODE
ضد عفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس دو لیتر  Korsolex plusکنسانتره غلیظ برای ضدعفونی کردن ابزار پزشکی و دندانپزشکی ساخت شرکت BODE آلمان می باشد. این مایع را با میتوان بمیزان ۳ درصد رقیق کرد ( میتوان ۳۰ میلی لیتر را در ۱۰۰۰ میلی لیتر آب حل نمود) در این شرایط در مدت ۱۵ دقیقه عمل ضدعفونی شدن در محلول..
480,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات