منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۲۰۰ میلیتری با سری تریگرمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را..
34,000 تومان
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا پک کامل پک شارژی شامل: یک عدد محلول ۱ لیتری یک عدد محلول ۷۵ میلی لیتری یک عدد محلول ۱۲۰ میلی لیتریتمامی محلول ها بجز محبول یک لیتری دارای اسپری رقیق پاش و تریگر می باشند. محلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سط..
114,500 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا پک خانواده محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا پک خانواده
ناموجود
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا پک خانواده پک شارژی شامل: یک عدد محلول ۱ لیتری دو عدد محلول ۷۵ میلی لیتریتمامی محلول ها بجز محبول یک لیتری دارای اسپری رقیق پاش و تریگر می باشند. محلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود...
105,000 تومان
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ی لیتری با درب پلمپ دارمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را ..
69,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۵۰۰ میلیتری بدون اسپری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۵۰۰ میلیتری بدون اسپری
ناموجود
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا نیم لیتری بدون سری تریگرمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را..
37,200 تومان
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا نیم لیتری با سری تریگرمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را ت..
47,500 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۲۰۰ میلیتری ۳۰ عددی بدون اسپری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۲۰۰ میلیتری ۳۰ عددی بدون اسپری
ناموجود
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۲۰۰ میلیتری بدون سری تریگر ۲۵ عددیمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم ..
198,900 تومان
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۲۰۰ میلیتری با سری تریگر ۲۵ عددیمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل..
739,000 تومان
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۱۲۰ میلیتری با سری مینی تریگرمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل ما..
34,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۷۵ میلیتری پک ۱۳ عددی محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۷۵ میلیتری پک ۱۳ عددی
ناموجود
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۷۵ میلیتری پک ۱۳ عددیمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را تشک..
262,500 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح بایا ۷۵ میلیتری
ناموجود
برند: بایا | BAYA
محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح شرکت بایا ۷۵ میلیتریمحلول ضد عفونی کننده بایا برای ضدعفونی کردن دست و سطوح و وسایل شخصی شما به کار می رود. محلول ضد عفونی کننده بایا دارای نشان سلامت و شماره ثبت می باشد. پایه مواد سازنده آن اتیل الکل ۹۶ درصد می باشد که شامل ۷۰ درصد از جحم کل مایع را تشکیل می دهد. ..
24,500 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات