منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ایپکا - EPKA

عصای زیر بغل گالوانیزه روکش دار  ایپکا
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه روکش دارایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عی..
144,000 تومان
قیمت بدون مالیات:144,000 تومان
عصای زیر بغل گالوانیزه معمولی ایپکا
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه معمولی ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین..
138,000 تومان
قیمت بدون مالیات:138,000 تومان
ته عصای معمولی مشکی ایپکا ته عصای معمولی مشکی ایپکا
ناموجود
ته عصای معمولی مشکی ایپکا در استفاده مکرر از واکر و عصا ممکن است در اثر ساییدگی بیش از حد قسمت پاشنه آن دچار فرسایش شود. همچنین ممکن است بعلت جابجایی ها از قسمت انتهایی عصا یا واکر جدا شده و گم شود. پاشنه عصا علاوه بر ایجاد ثبات در گام برداشتن مانع از سر خوردن شما می شود.عصاها و انواع آنها..
7,200 تومان
قیمت بدون مالیات:7,200 تومان
واکر رنگی مدرج قابل تنظیم ایپکا
ناموجود
واکر رنگی مدرج قابل تنظیم ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال..
158,400 تومان
قیمت بدون مالیات:158,400 تومان
واکر حلزونی تاشو چرخ دار ایپکا
ناموجود
واکر حلزونی تاشو چرخ دار ایپکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال ش..
342,000 تومان
قیمت بدون مالیات:342,000 تومان
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکا توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکا
ناموجود
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
222,500 تومان
قیمت بدون مالیات:222,500 تومان
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکا توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکا
ناموجود
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
175,800 تومان
قیمت بدون مالیات:175,800 تومان
توالت برزنتی سفری قیف دار ایپکا
ناموجود
توالت برزنتی سفری قیف دار ایپکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
114,400 تومان
قیمت بدون مالیات:114,400 تومان
توالت دیواری ایپکا توالت دیواری ایپکا
ناموجود
توالت دیواری ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های مختلف به شکل ..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
عصای طبی سه پایه آلومینیومی ایپکا
ناموجود
عصای طبی سه پایه آلومینیومی ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین ح..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
حلقه توالت فرنگی ایپکا حلقه توالت فرنگی ایپکا
ناموجود
حلقه توالت فرنگی ایپکاحلقه توالت فرنگی یکی از ابزار یدک توالت فرنگی های سیار و ثابت خانگی می باشد. بعلت فضای کم در منزل و استفاده همزمان از توالت های ایرانی و فرنگی استفاده مکرر از توالت فرنگی به مرور زمان حلقه نشیمن آن آسیب می بیند یا تغییر رنگ میدهند و نیاز به تعویض دارد. در مواقع نقل و مکان ب..
17,600 تومان
قیمت بدون مالیات:17,600 تومان
واکر آلومینیوم ثابت لوله 22 ایپکا 
ناموجود
واکر آلومینیوم ثابت لوله 22 ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین ح..
225,600 تومان
قیمت بدون مالیات:225,600 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات