منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ایر تکنیکو | Aire techniques

کمپرسور ایرتکنیک آمریکا AcadiaAcadia® با استاندارد ISO 11143 آزمایش شده و از استانداردها فراتر رفته و از رعایت کلیه مقررات ایالات متحده و کانادا اطمینان حاصل می کند. آکادیا که در یک مدل واحد با طراحی هوشمند موجود است ، از حداکثر ده عملگر پشتیبانی می کند. یک ظرف شفاف شما را قادر می سازد تا جداساز..
15,600,000 تومان
کمپرسور ایرتکنیک آمریکا mojaveAir Techniques به عنوان پیشرو و بزرگترین تولید کننده سیستم های خلا dental دندانپزشکی در آمریکای شمالی ، مسیر را برای بیش از پنج دهه هموار کرده است. Mojave برای پاسخگویی به نیازهای هر اداره طراحی شده است - با عملکرد بالا ، کارایی بالا و هزینه های عملیاتی کم. Mojave V..
101,400,000 تومان
کمپرسور ایرتکنیک آمریکا Vac starاین سیستم بسیار جمع و جور ، نیاز به واحدهای جداسازی اضافی و سایر سیستم های اجزا را از بین می برد. از برنامه ریزی ساده و نصب سیستم مکش کل تمرین لذت ببرید.ویژگی های کمپرسور ایرتکنیک آمریکا Vac star:بدون نیاز به تعمیر و مراقبت  با کیفیت بالا تقریباً بی ..
45,500,000 تومان
کمپرسور ایرتکنیک آمریکا Airstar22100٪ عملکرد هوای خشک بدون روغن      فیلترهای AirStar Virus-Bacteria بهمراه واحد خشک کردن غشا used مورد استفاده قرار می گیرند و بطور مستقل توسط موسسه SGS Frisenius آزمایش شده اند که نشان می دهد احتباس بیش از 99.99995٪ برای همه ذرات بدون در نظر گرفتن اندازه.     ..
90,350,000 تومان
کمپرسور ایرتکنیک آمریکااین کمپرسور هوا بدون روغن یک سیستم خشک کردن غشایی با عملکرد بالا است. کاملاً اتوماتیک است و هوای خشک و تمیز را با بهترین کیفیت تأمین می کند. سوپاپ کنترل فشار ثبت اختراع ، طول عمر طولانی را حتی در هنگام فشارهای نوسان نیز تضمین می کند.ویژگی های کمپرسور ایرتکنیک آمریک..
45,500,000 تومان
روکش محافظ پلیت ایر تکنیک آمریکا *50گاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های لا..
845,000 تومان
روکش محافظ پلیت ایر تکنیک آمریکا *300گاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های ل..
845,000 تومان
روکش محافظ پلیت ایر تکنیک آمریکا *1000گاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های ..
1,625,000 تومان
روکش محافظ پلیت ایر تکنیک آمریکا *100گاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های ل..
845,000 تومان
گاید پلیت ایرتکنیک آمریکاگاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های لازم را اجرا ..
715,000 تومان
ساکشن مرکزی ایرتکنیک آمریکاساکشنبه طور کلی در دندانپزشکی 2 نوع ساکشن وجود دارد که یکی آبی و دیگری ساکشن هوایی میباشد. ساکشن آبی یا بزارق کش وطیفه اش جمع آوری بزاق یا آب دهان اضافه میباشد که در حین درمان باعث اختلال نشود و مزاحمتی برای دندانپزشک ایجاد نکند. نوع دوم که ساکشن هوایی نام دارد م..
50,700,000 تومان
پلیت ایرتکنیک آمریکا 4گاهی دندان ها از درون پوسیده و خراب میشوند که از بیرون هیچ کونه علائمی ندارد و فقط باید از طریق عکس های مخصوص رادیوگرافی تشخیصشان داد. گاهی نیز برای تشخیص مقدار و عمق پوسیدگی نیاز است عکس رادیوگرافی گرفت تا دندانپزشک با توجه به مقدار و عمق پوسیدگی درمان های لازم را اجرا کند..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات