منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

شلوار تک اتاق عمل قد ۱ مترامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
6,500 تومان
یک جفت آستین یک بار مصرف (ساق دست)یکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرق می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیتمی باشد. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند ..
3,500 تومان
کلاه اتاق عمل بندی بسته ۲۵ عددی کلاه اتاق عمل بندی بسته ۲۵ عددی
فروش ویژه -2 %
کلاه اتاق عمل بندی بسته ۲۵ عددی برنگ آبی کاربنیکلاه های پشت بند دار یک بارمصرف برای مکانهای درمانی و غیر درمانی کاربردی می باشد. این کلاه ها غیر استریل و از جنس اپان باند هستند. گرماژ آنها ۲۰ می باشد. این کلاه قابلیت شستشو شدن را ندارد. دوخت مناسب و کیفیت مطلوبی دارد. در حال حاضر بصورت بسته های ..
22,000 تومان 22,500 تومان
کلاه اتاق عمل بسته ۲۵ عددیامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
25,000 تومان
شلوار یک بار مصرف بیمار از جنس اسپان باندشلوار یک بار مصرف اسپان باند ۳۰ گرم بدون پاچه های کش دوز شده می باشد. این شلوار برای بیماران بستری در مراکز درمانی و کسانی که در منزل دچار بی اختیاری می باشند کاربردی است. سایز آن تک سایز و ازشماره ۳۶ الی ۵۰ قابل استفاده می باشد. دوخت شلوار با دقت  توجه ب..
5,500 تومان
گان اتاق عمل با قد ۱ متر تک آستین بدون کشامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم..
12,500 تومان
گان یا لباس جراحی سبز تیرهاستاندارد لباس و گان اتاق عمل سبز، آبی کمرنگ یا سفید می‌باشد. این رنگ‌ها چشم را کمتر خسته می‌کنند. گان ارایه شده از جنس ترگال و برنگ سبز می باشد. از دیر باز رنگ سبز یکی از رنگ های منتخب برای اتاق عمل بوده و حتی سعی شده فضای اتاق عمل و مکان های ایزوله برنگ سبز باشد. در ا..
169,000 تومان
گان یکسره تک سایز گان یکسره تک سایز
ناموجود
گان یکسره تک سایز از پارچه بدون بافتامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا پرسنل حرفه ای بتوانند با رعایت نکات ایمنی و  راحتی از آنها استفاده کنند. به طور معمول گانهای چندبار مصرف مورد استفاده پزشکان و کادر درمان میباشد که به طور مرتب در اتاقهای عمل ..
39,500 تومان
گان (پیرهن)، شلوار، کلاه اتاق عملامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی می..
15,900 تومان
بلوز، شلوار اتاق عمل بچگانه (گان بچگانه) بلوز، شلوار اتاق عمل بچگانه (گان بچگانه)
ناموجود
بلوز، شلوار بچگانه ( گان کودکانه ) امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشو..
15,000 تومان
بلوز، شلوار، کلاه اتاق عملامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
18,900 تومان
گان ، شلوار ، کلاه اتاق عمل
ناموجود
گان، شلوار، کلاه اتاق عمل امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. به طو..
16,900 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)