منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

اسپتیکو | Aseptico

صندلی پرتابل اسپتیکو آمریکا صندلی پرتابل اسپتیکو آمریکا
جدید 2-3 روز
صندلی پرتابل اسپتیکو آمریکامراقبت های لازم از دندانبهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین بهداشت سلامت فردا میباشد و لزوما نیازمند خرج و هزینه های بالا و حتی زمان زیادی ندارد. با مراقبت های روزانه و ساده نیز میتوان از پوسیدگی های احتمالی جلوگیری کرد یا حداقل کمتر شود. سیگار نکشیدن، روزانه مسو..
31,050,000 تومان
یونیت پرتابل اسپتیکو آمریکا Express Air یونیت پرتابل اسپتیکو آمریکا Express Air
جدید ناموجود
یونیت پرتابل اسپتیکو آمریکا Express Airمراقبت های لازم از دندانبهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین بهداشت سلامت فردا میباشد و لزوما نیازمند خرج و هزینه های بالا و حتی زمان زیادی ندارد. با مراقبت های روزانه و ساده نیز میتوان از پوسیدگی های احتمالی جلوگیری کرد یا حداقل کمتر شود. سیگار نکشیدن..
65,550,000 تومان
یونیت پرتابل اسپتیکو آمریکا
جدید ناموجود
یونیت پرتابل اسپتیکو آمریکامراقبت های لازم از دندانبهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین بهداشت سلامت فردا میباشد و لزوما نیازمند خرج و هزینه های بالا و حتی زمان زیادی ندارد. با مراقبت های روزانه و ساده نیز میتوان از پوسیدگی های احتمالی جلوگیری کرد یا حداقل کمتر شود. سیگار نکشیدن، روزانه مسو..
41,400,000 تومان
موتور الکتریکی ، آب از داخل | اسپتیکو آمریکا موتور الکتریکی ، آب از داخل | اسپتیکو آمریکا
جدید ناموجود
موتور الکتریکی ، آب از داخل | اسپتیکو آمریکاعصب کشی یا اندوعصب کشی معالجه ی ریشه ی دندان برای جلوگیری از آسیب میکروب ها بر دندان در آینده میباشد.در این فرآیند مواد عفونی و عصب مغز دندان برداشتع میشود. اگر پوسیدگی روی دندان در مرجله ی اول درمان نشود پوسیدگی وخیم تر میشود و از مینای دندان عبو..
0 تومان
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 6000
جدید ناموجود
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 6000ایمپلنتایمپلنت نوعی دندان مصنوعی ثابت در دهان میباشد. جراحی ایمپلنت طی چندین مرحله صورت میگیرد تا قطعات ایمپلنت داخل فک ثابت شود ، ایمپلنت مانند دندان طبیعی میباشد و در جودن نیز مشکلی ایجاد نمی کند و کاملا همان حس طبیعی جویدن با دندان طبیعی را ایجاد میکن..
0 تومان
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 1000-70V
جدید ناموجود
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 1000-70Vایمپلنتایمپلنت نوعی دندان مصنوعی ثابت در دهان میباشد. جراحی ایمپلنت طی چندین مرحله صورت میگیرد تا قطعات ایمپلنت داخل فک ثابت شود ، ایمپلنت مانند دندان طبیعی میباشد و در جودن نیز مشکلی ایجاد نمی کند و کاملا همان حس طبیعی جویدن با دندان طبیعی را ایجاد ..
67,850,000 تومان
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 1000
جدید ناموجود
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 1000ایمپلنتایمپلنت نوعی دندان مصنوعی ثابت در دهان میباشد. جراحی ایمپلنت طی چندین مرحله صورت میگیرد تا قطعات ایمپلنت داخل فک ثابت شود ، ایمپلنت مانند دندان طبیعی میباشد و در جودن نیز مشکلی ایجاد نمی کند و کاملا همان حس طبیعی جویدن با دندان طبیعی را ایجاد میکن..
0 تومان
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU 6000-70V
جدید ناموجود
دستگاه جراحی ایمپلنت اسپتیکو  AEU6000-70Vایمپلنتایمپلنت نوعی دندان مصنوعی ثابت در دهان میباشد. جراحی ایمپلنت طی چندین مرحله صورت میگیرد تا قطعات ایمپلنت داخل فک ثابت شود ، ایمپلنت مانند دندان طبیعی میباشد و در جودن نیز مشکلی ایجاد نمی کند و کاملا همان حس طبیعی جویدن با دندان طبیعی را ایجاد م..
86,250,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات