منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ابزار پانسمان

برند: NN
قیچی متزنبام یا متس کرو – زاویه دار ۱۶ سانتی مترقیچی متنزبام Metzenbaum scissors از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در سایزهای مختلف و تیغه های سر تیز و مستقیم یا زاویه دار یا کرو می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. انتهای این قیچی دارای تیغ..
56,000 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۸ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
67,900 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۶ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
58,500 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۴ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
48,500 تومان
برند: NN
قیچی دو سر تیز ۱۸ سانتی متر BJBقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گ..
78,000 تومان
برند: NN
قیچی دو سر تیز ۱۶ سانتی متر BJBقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گ..
59,000 تومان
برند: NN
قیچی دو سر تیز ۱۴ سانتی متر BJBقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گ..
49,000 تومان
برند: NN
قیچی دو سر تیز ۱۴ سانتی مترقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گاز، ..
42,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات